TV5 televīzijas programma

TV5 programmaBaltijā lielākais telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs Lattelecom domā par savu klientu ērtībām un līdzās citu kanālu programmām piedāvā arī daudzu iemīļotā kanāla tv5 programmu. Jo biežāk ielūkosities programmā, jo retāk piedzīvosiet vilšanos, ka esat palaidis garām savu iemīļoto raidījumu. Ja arī esat ko nokavējis, Lattelecom arī šai situācijai spēs piedāvāt risinājumu!

Lapā tv.lattelecom.lv/programma/virszemes/list atradīsiet tv5 programmu nedēļai. Lapas kreisajā pusē jāizvēlas savs iecienītais TV kanāls, savukārt augšpusē – datums, un tv5 programma Jums ir kā uz delnas. Televīzijas programma atrodama arī lapā lattelecom.tv/tiešraide, kurā redzama visu kanālu programma vienviet, turklāt – 11 dienām (šai dienai, piecām iepriekšējām un piecām nākamajām dienām). Šeit iespējams arī skatīties televīziju tiešraidē.

 Dzīvē bieži gadās situācijas, kad uzmetot aci iepriekšējo dienu raidījumu sarakstam, konstatējat, ka esat palaidis garām pārraidi, kuru labprāt redzētu. Šādām situācijām Lattelecom piedāvā raidījumu arhīvu. Lai gan šobrīd arhīvā noskatīties var vien 5 kanālu raidījumus, TV5 ir viens no šiem kanāliem. Skatītājiem ir pieejams jebkurš pēdējās piecās dienās pārraidīts raidījums, vienalga, vai tās ir ziņas, šovs, filma vai seriāls.

Tāpat kā pārējo kanālu programmas, tā arī TV5 televīzijas programma ir pieejama arī nereģistrētajiem lietotājiem uz neierobežotu laiku bezmaksas. Tomēr, ja vēlaties skatīties tiešraidi internetā un raidījumu arhīvu, būs jāpiereģistrējas lapā lattelecom.tv. Starp citu, pirmās 7 dienās varēsiet baudīt visas priekšrocības bezmaksas. Ja vēlāk kļūsiet par Lattelecom noteiktu pakalpojumu izmantotāju, interneta televīzija Jums tiks piešķirta kā bezmaksas bonuss.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply