Raksts ir ievietots kategorijā "Televīzija"

Saistītās kategorijas

Kārtot pēc:

Pilna TV programma visai nedēļai

TV programmu daudzi uzskatām par sīkumu, taču bez tās nevaram iztikt. Īpaši svarīga tā ir cilvēkiem, kam tīk regulāri skatīties televizoru atpūtas vai informācijas uzziņas brīžos. Televīzijas kanālu skaits mūsdienās audzis līdz simtam un vairāk. Ja vēl pirms gadiem piecpadsmit bija iespējams skatīties vien dažus kanālus, turklāt to saturs bija visai vienveidīgs un raidlaiki paredzami, […]

Lattelecom digitālās televīzijas piedāvājums

Kamēr skatītāji vēl pierada pie analogās televīzijas pārejas digitālajā apraides sistēmā, Lattelecom paplašināja pakalpojumu pieejamību, un digitālā televīzija jau ir pieejama 80 procentos Latvijas teritorijas.

Lattelecom interaktīvā TV ieguvusi jaunu izskatu un iespējas!

Jau esošie Lattelecom interaktīvās televīzijas lietotāji noteikti ir pamanījuši, ka Lattelecom interaktīvā televīzija ir kļuvusi ne tikai vizuāli citādāka, bet arī ieguvusi jaunas iespējas. Lattelecom interaktīvās televīzijas uzlabojumi veikti, ņemot vēra klientu vēlmes.

Lattelecom interneta TV – 3dienas bezmaksas tests

Interneta TV ir mūsdienu priekšrocība, kura ļauj vērot televīziju jebkurā interneta pieejamā vietā. Tā kā šīs televīzijas galvenais priekšnosacījums ir interneta pieslēgums, tad to var vērot gan datorā, gan planšetē, gan arī mobilajā telefonā.

HD kanāli interaktīvajā televīzijā

Lattelecom interaktīvā televīzija piedāvā saviem skatītājiem HD/3D kanālu paketi. Šajā kanālu paketē ir iekļauti deviņi HD kvalitātes kanāli. HD kanālus pilnvērtīgi var izmantot skatītāji, kuri lieto jaunākās paaudzes televizorus, kas atbalsts savienojumus ar HDMI kabeli.

Neaizmirstama izklaide tavās mājās

Interaktīvā televīzija nodrošinās ar patīkamu izklaidi, neizejot no mājām. Ja līdz šim pazīstamā un ierastā televīzija piedāvāja tikai un vienīgi to, kas rakstīts televīzijas programmā, tad interaktīvā televīzija ļauj izmantot dažādas papildiespējas, kas ļaus izbaudīt televīzijas piedāvātas pārraides, filmas un seriālus tev ērtā laikā, kā arī citas izklaidi nodrošinošas iespējas, piemēram, video nomu.

Vai Baltkom televīzijai nepieciešams dekoders?

Baltkom Latvijas iedzīvotājiem piedāvā kvalitatīvu televīzijas pakalpojumu ar plašu un daudzveidīgu TV kanālu klāstu. Piedāvājuma klāstā ir gan kabeļtelevīzija, gan digitālā televīzija. Katrai no tām ir savas priekšrocības, turklāt kabeļtelevīziju iespējams vērot arī bez dekodera!

IZZI TV dekoders

Televizors ir ierasta lieta daudzām Latvijas ģimenēm, īpaši šajā tik nemīlīgajā un drēgnajā gada laikā, jo nākas rēķināties ar to, ka vakaros tik ātri satumst. Ierastās āra aktivitātes – pastaigas vai skriešana kļūst vienkārši neiespējamas. Sega, tēja, dīvains, silts mājoklis un interesanta TV pārraide ir tieši tas, kas nepieciešams.

Viasat digitālā TV – lieliska attēla un skaņas kvalitāte

Viasat digitālā televīzija ir vislabākais risinājums cilvēkiem, kas dzīvo privātmājās vai ārpus pilsētām. Tā kā Viasat signāls tiek nodrošināts, izmantojot satelītu, nav nepieciešami vadi, kuru ievilkšana bieži vien ir apgrūtinoša un ļoti dārga. Kļūstot par Viasat klientu, tiek nodrošināta visa nepieciešamā aparatūra (šķīvis, signāla uztveršanai nepieciešamā galviņa, uztvērējs, visi savienojumi), lai veiksmīgi varētu veikt uzstādīšanu […]

Lattelecom online televīzija

Lattelecom nepārtraukti attīstās un seko līdzi savu klientu vēlmēm, tieši tāpēc tā ir vadošā telekompānija Latvijā. Savā pakalpojumu klāstā kompānija nu jau laiku ir iekļāvusi arī online televīziju. Lai veiksmīgāk iepazīstinātu klientus ar šo projektu, online televīzija tiek piedāvāta bez maksas uz izmēģinājuma laiku, kas ir 3 dienas.