Vai Baltkom televīzijai nepieciešams dekoders?

Baltkom Latvijas iedzīvotājiem piedāvā kvalitatīvu televīzijas pakalpojumu ar plašu un daudzveidīgu TV kanālu klāstu. Piedāvājuma klāstā ir gan kabeļtelevīzija, gan digitālā televīzija. Katrai no tām ir savas priekšrocības, turklāt kabeļtelevīziju iespējams vērot arī bez dekodera!

Baltkom TV pieejama gan ar dekoderi, gan bez tā:

Tas, vai būs nepieciešams Baltkom dekoders TV uztveršanai, atkarīgs no tā, kādu televīzijas veidu klients izvēlas. Ar dekoderu pieejama digitālā televīzija, kas piedāvā plašāku TV kanālu izvēli un citas papildus priekšrocības, turklāt kabeļtelevīzija vērojama bez dekodera, ja ir ievilkts TV kabelis.

  • Tradicionālā kabeļtelevīzija ir televīzija bez dekodera. Izmantojot kabeļtelevīzijas pakalpojumu, ir iespējama pieeja mazajam TV blokam, kas sastāv no 19 kanāliem. Tomēr, kabeļtelevīzija nepiedāvā valodu vai subtitru izvēli, kā tas ir digitālās televīzijas gadījumā.
  • Digitālā televīzija vērojama ar dekoderi ar pieeju vairāk nekā 100 kanāliem, tajā skaitā 10 HD kanāliem. Klients var izbaudīt teicamu attēla kvalitāti, valodas izvēli, subtitrus un daudzas citas priekšrocības, turklāt, TV kanālus iespējams skatīties ar nevainojamu attēla un skaņas (stereo) kvalitāti.

Ar dekoderi var skatīties vairāk nekā 100 TV kanālus

Kopumā Baltkom piedāvā vairāk nekā 100 kanālus, tomēr bez dekodera pieeja būs tikai nelielai daļai no tiem. Visus kanālus Baltkom ir sadalījis 3 TV blokos:

  • Mazais TV bloks sastāv no 19 kanāliem un ir pieejams bez dekodera. Blokā ietilpst Latvijas un vairāki ārzemju kanāli.
  • Pamata TV bloks ļauj piekļūt 57 kanāliem, bet tam ir nepieciešams Baltkom dekoders.
  • Lielais TV bloks tieši tāpat kā pamata bloks, pieejams ar TV dekoderi un bloks piedāvā piekļuvi 101 kanālam, tajā skaitā visiem Latvijas un populārākajiem ārzemju kanāliem.

Atkarībā no bloka, klients par papildus samaksu var iegādāties dažādas tematiskās pakas, tomēr to vērošanai nepieciešams Baltkom dekoders. Rūpējoties par kvalitatīvu TV piedāvājumu, Baltkom klientiem piedāvā iegādāties multimediju dekoderus ar ieraksta iespējām, ļaujot ierakstīt jebkuru pārraidi, jebkurā kanālā! Ja klientam ir jaunākā veida TV ar iebūvētu uztvērēju, tad Baltkom var skatīties arī bez ārējā dekodera.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply