Lattelecom online televīzija

Lattelecom nepārtraukti attīstās un seko līdzi savu klientu vēlmēm, tieši tāpēc tā ir vadošā telekompānija Latvijā. Savā pakalpojumu klāstā kompānija nu jau laiku ir iekļāvusi arī online televīziju. Lai veiksmīgāk iepazīstinātu klientus ar šo projektu, online televīzija tiek piedāvāta bez maksas uz izmēģinājuma laiku, kas ir 3 dienas.

Tā kā mūsdienu sasteigtajā ritmā ne vienmēr pietiek laika, lai piesēstos pie TV un noskatītos iecienītās pārraides, online TV var kļūt par patiesi izdevīgu risinājumu. Savus mīļākos TV kanālus vari skatīties kur, kad un cik vien daudz vēlies. Viss, kas nepieciešams: dators vai mobilā ierīce un pieeja internetam.

Lattelecom online TV priekšrocības:

  • Pieejami 30 kanāli (22 standarta un 8 izvēles);
  • TV arhīvs 5 kanāliem;
  • Video noma ar vairāk kā 500 filmām;
  • Nav nepieciešamas nekādas instalācijas vai papildus aprīkojums;

Taču galvenā priekšrocība noteikti ir mobilitāte, jo televīziju datorā vari skatīties jebkad. Turklāt, pakalpojums pieejams visā Latvijā, galvenais, lai klientam ir atbilstošs interneta pieslēguma ātrums.  Lai sīkāk uzzinātu par tehniskajām prasībām, apmeklē www.Lattelecom.tv un iepazīsties ar pārējo informāciju par to, ko piedāvā online televīzija.

Online TV tiešraides

Lattelecom piedāvā online tiešraides, kuras vari ērti pārskatīt turpat mājaslapā sagatavotajā programmā. Ja Tavs interneta ātrums ir pietiekams, tad Tu vienlaicīgi vari skatīties pat vairākas televīzijas tiešraides. Tās pieejamas gan datorā, gan planšetdatorā, kā arī viedtālrunī.

TV arhīvs

Ja nokavēji vai vēlreiz gribi noskatīties kādu no pārraidēm, tad Tu to vari izdarīt sadaļā TV arhīvs. Tas ļauj vēlreiz noskatīties vairāku TV kanālu pēdējo 5 dienu pārraides. Izvēlies kanālu, pārraides dienu, konkrēto raidījumu un skaties!

Video noma

Piedāvājumā ir vairāk nekā 500 filmas, kas katru dienu tiek papildinātas. Tu vari izīrēt piekļuvi filmām uz vienu dienu vai visam mēnesim par vienu, fiksētu cenu. Nomas laika periodā Tev ir neierobežota piekļuve visām filmām, turklāt Tu ar iespēju pašam izvēlēties valodu, kādā tās skatīties.

Piesakies jau tagad un izmēģini jauno interneta TV bez maksas!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply