Viasat digitālā TV – lieliska attēla un skaņas kvalitāte

Viasat digitālā televīzija ir vislabākais risinājums cilvēkiem, kas dzīvo privātmājās vai ārpus pilsētām. Tā kā Viasat signāls tiek nodrošināts, izmantojot satelītu, nav nepieciešami vadi, kuru ievilkšana bieži vien ir apgrūtinoša un ļoti dārga. Kļūstot par Viasat klientu, tiek nodrošināta visa nepieciešamā aparatūra (šķīvis, signāla uztveršanai nepieciešamā galviņa, uztvērējs, visi savienojumi), lai veiksmīgi varētu veikt uzstādīšanu un skatīties televīziju, neizmantojot kabeļus. Latvijā tikai pāris uzņēmumi ir spējīgi nodrošināt ar labas kvalitātes televīzijas pakalpojumiem tos iedzīvotājus, kas nedzīvo blīvi apdzīvotās vietās, kur jaunu vadu savilkšana nesagādā problēmas.

Viasat digitālās televīzijas raidīšanai tiek izmantots ciparu formāts, kas nodrošina lielisku attēla un skaņas kvalitāti, salīdzinot ar analogo televīziju. Attīstoties tehnoloģijām, Viasat saviem klientiem piedāvā arvien vairāk HD kvalitātes kanālus. Lai izbaudītu visas šo kanālu sniegtās priekšrocības, ir nepieciešams uztvērējs, kas nodrošina HD kvalitātes kanālu pārraidīšanu, kā arī televizors, kas nodrošina HD attēlu. Šobrīd Viasat klientiem piedāvā septiņus HD kvalitātes kanālus – National Geographic, Nat Geo Wild, MTV LIVE, Viasat Premier League, Viasat Motor, Penthouse un Penthouse 2. HD kvalitātes kanāli var izcelties ar īpaši augstu attēla un skaņas kvalitāti. To skatīšanās, veroties labā televizora ekrānā, ir bauda acīm. Izmantojot mājas kinozāli, arī skaņa būs kinoteātra cienīga.

Laba attēla un skaņas kvalitāte tiek nodrošināta arī pārējiem Viasat piedāvātajiem kanāliem. Īpaši to var teikt par Viasat pašu ražotajiem kanāliem, ko citi televīzijas operatori piedāvā tikai par papildus samaksu, piemēram, filmu kanāliem TV 1000 Premium un TV 1000 Action. Šie kanāli ir ļoti kvalitatīvi ne tikai saturiski, bet runājot arī par attēla un skaņas kvalitāti. Skatoties filmas šajos kanālos, kvalitāte nebūs sliktāka, kā skatoties DVD diskos ierakstītās filmas.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : ,

Leave a Reply