Lattelecom interaktīvā TV ieguvusi jaunu izskatu un iespējas!

Jau esošie Lattelecom interaktīvās televīzijas lietotāji noteikti ir pamanījuši, ka Lattelecom interaktīvā televīzija ir kļuvusi ne tikai vizuāli citādāka, bet arī ieguvusi jaunas iespējas. Lattelecom interaktīvās televīzijas uzlabojumi veikti, ņemot vēra klientu vēlmes.

Ar Lattelecom interaktīvo televīziju ir notikušas vairākas izmaiņas, kas tās lietošanu padara vēl ērtāku un patīkamāku. Ir uzlabotas vairākas Lattelecom interaktīvās televīzijas piedāvātas iespējas. Piemēram, televīzijas programmu tagad iespējams aplūkot vairākiem kanāliem vienlaicīgi, ne tikai vienam, kā tas bija līdz šim. Ērtāka ir arī iespēja ierakstīt izvēlētos raidījumus vai uzlikt atgādinājumu par kāda raidījuma sākumu.

Laiks from Lattelecom

Ir mainījies arī veids, kā televīzija atgādina par izvēlēto pārraidi. Piemēram, ja ir uzlikts atgādinājums LNT ziņām 20:00, tad pāris minūtes pirms ziņu sākuma, neskatoties uz to, kurš kanāls tajā brīdī ir ieslēgts, televizora ekrānā parādīsies lodziņš ar informāciju par to, ka ziņas sāksies 20:00. Tiks piedāvāta iespēja uzreiz pāriet uz kanālu LNT. Ja nekādas darbības ar pulti netiks veiktas, 20:00 notiks automātiska kanāla pārslēgšana uz LNT. Arī brīžos, kad sākas pārraides ieraksts, televizora ekrānā parādīsies paziņojums ar šādu informāciju. Ērtāka ir kļuvusi arī iespēja pārlūkot jau ierakstītās pārraides un nākotnē paredzētos ierakstus. Turklāt jau ierakstītās pārraides ir iespējams manuāli izdzēst, kā arī ir iespējams atsaukt nākotnē paredzēto ierakstu veikšanu.

Jaunums ir arī informācija par katru pārraidi. Izmantojot šo funkciju, iespējams ne tikai redzēt, cikos pārraide ir sākusies, un cikos beigsies, bet arī izlasīt pārraides anotāciju, nomainīt audio un/vai subtitru valodu, ja šādu iespēju piedāvā kanāls. Nekur nav pazudušas arī jau lietotāju iemīļotās Lattelecom interaktīvās televīzijas funkcijas – Video noma, Televīzijas arhīvs, iespēja pāriet uz raidījuma sākumu tām pārraidēm, kas jau tiek rādītas.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply