Neaizmirstama izklaide tavās mājās

Interaktīvā televīzija nodrošinās ar patīkamu izklaidi, neizejot no mājām. Ja līdz šim pazīstamā un ierastā televīzija piedāvāja tikai un vienīgi to, kas rakstīts televīzijas programmā, tad interaktīvā televīzija ļauj izmantot dažādas papildiespējas, kas ļaus izbaudīt televīzijas piedāvātas pārraides, filmas un seriālus tev ērtā laikā, kā arī citas izklaidi nodrošinošas iespējas, piemēram, video nomu.

Video noma ir maksas pakalpojums, kas ļauj interaktīvās televīzijas skatītājiem uz laiku līdz nedēļai iznomāt filmu, kuru nomas laikā jebkurā brīdī varēsi noskatīties, izmantojot savu televizoru. Lattelecom interaktīvās televīzijas video nomas klāsts ir patiešām plašs. Video nomā tiek piedāvātas gan jaunas, gan laika pārbaudi jau izturējušas filmas no visas pasaules. Sev interesantas filmas atradīs komēdijas, spriedzes filmu, drāmu, fantastikas filmu un šausmu filmu cienītāji. Atsevišķas video nomas sadaļas ir izveidotas speciāli bērnu multfilmām un filmām, latviešu filmām un krievu klasiskajām filmām. Uzticīgākajiem klientiem Lattelecom regulāri dāvā iespēju noteiktas filmas skatīties bezmaksas.

Patīkamu izklaidi sev vēlamā laikā nodrošina arī tādas interaktīvās televīzijas iespējas kā ieraksta funkcija un arhīvs. Ieraksta funkcija ļauj ik vakara seriāla sērijas skatīties tikai reizi nedēļā, vienu pēc otras. Arī filmu, kuru tik ļoti gribējās redzēt, bet kurai programmā paredzēta vēla nakts stunda, tāpēc tā arī nesanāca noskatīties, jo nākošajā rītā jāceļas uz darbu, tagad var noskatīties sev vēlamā laikā, tikai jāatceras to ierakstīt. Ļoti patīkama papildiespēja, skatoties televīzijas pārraides ierakstā, ir iespēja patīt un priekšu un atpakaļ. Tas ļauj neskatīties garās reklāmas, kā arī atkārtoti noskatīties momentus, kuri ir tā vērti. Ierakstu iespējams arī nopauzēt, ja nepieciešams, piemēram, atbildēt uz telefona zvanu, bet negribas palaist garām ne mirkli no pārraides. Savukārt arhīvs ļauj skatīties pārraides, kas televīzijā rādītas neilgu laiku atpakaļ, bet nav ierakstītas.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai
Saistītās tēmas :

Leave a Reply