Pilna TV programma visai nedēļai

TV programmu daudzi uzskatām par sīkumu, taču bez tās nevaram iztikt. Īpaši svarīga tā ir cilvēkiem, kam tīk regulāri skatīties televizoru atpūtas vai informācijas uzziņas brīžos. Televīzijas kanālu skaits mūsdienās audzis līdz simtam un vairāk. Ja vēl pirms gadiem piecpadsmit bija iespējams skatīties vien dažus kanālus, turklāt to saturs bija visai vienveidīgs un raidlaiki paredzami, tad patlaban sen jau tas ir aizmirsts, jo telekompānijas sev piederošajos kanālos piedāvā aizraujošu un ik dienu atšķirīgu saturu. Lai spētu tajā orientēties un nepalaist garām kārotās pārraides vai filmas, bez TV programmas neiztikt. Taču lai nebūtu sevi jāapgrūtina ar papīra formāta TV programmu, kas pēc attiecīgās nedēļas kļūst nevajadzīga, to iespējams lietot ekoloģiskāk, proti – elektroniskajā versijā, ko klientiem piedāvā uzticamākais uzziņu portāls Latvijā 1188.lv.

1188.lv aplūkojama pilna dienas un nedēļas TV programma latviešu, krievu un ārzemju kanāliem. To iespējams apskatīt uzziņu dienesta mājas lapā 1188.lv, sadaļā „izklaide”. Turklāt minētā TV programma ļauj ērti izlasīt filmu, seriālu un pārraižu anotācijas – atliek tikai pavirzīt kursoru uz attiecīgās pārraides līdz atsevišķā logā parādīsies pieejamais apraksts. Lieliska priekšrocība ir arī tas, ka 1188.lv ir parūpējies, lai būtu iespēja kanālus atlasīt pa tematiskajām grupām, piemēram, filmu kanāli, sporta kanāli, mūzikas kanāli un daudzi citi. Šāda iespēja atvieglo TV programmas caurlūkošanu.

Jāpiebilst, ka 1188.lv piedāvātā TV programma ļauj apskatīt ne tikai attiecīgās dienas TV programmu, bet arī pārraides, kas būs skatāmas pēc vairākām dienām – nedēļas garumā. Šādu iespēju iespējams izmantot, ja virs TV programmas labajā stūrī redzamo attiecīgās dienas datumu nomaina uz kādu citu piedāvāto. To iespējams izdarīt vien uzklikšķinot uz piedāvātās izvēlnes un izvēloties citu datumu, kas ļaus apskatīt televīzijas programmu kādai no turpmākajām dienām. 1188.lv TV programma ļoti pārskatāmā veidā ataino populārāko televīzijas kanālu saturu nedēļas garumā. Līdz ar to saprotams, ka 1188.lv piedāvā pilnu TV programmu visai nedēļai. Tā ērtā veidā, lai kur arī jūs atrastos, ja vien pieejams internets, ļauj saplānot ikdienas gaitas un atpūtu pie televizora ekrāna.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply