IZZI TV dekoders

Televizors ir ierasta lieta daudzām Latvijas ģimenēm, īpaši šajā tik nemīlīgajā un drēgnajā gada laikā, jo nākas rēķināties ar to, ka vakaros tik ātri satumst. Ierastās āra aktivitātes – pastaigas vai skriešana kļūst vienkārši neiespējamas. Sega, tēja, dīvains, silts mājoklis un interesanta TV pārraide ir tieši tas, kas nepieciešams. Arī pati televīzijas industrija aug un attīstās, meklē jaunas iespējas kvalitātes uzlabošanā. Nu jau labu laiku Latvijā, lai televizors uztvert TV signālu, ir nepieciešams dekoders. Bez tā televīzijas skatīšanās daudziem ir kļuvusi neiespējama.

Dekoders ir ierīce, kura pārvērš ciparu signālu analogajā, lai šo signālu spētu uztvert jebkurš televizors. Latvijā šo pakalpojumu piedāvā vairākas kompānijas. Viena no tām ir IZZI kompānija, kura piedāvā gan digitālo televīziju, gan dekoderus. Šīm ierīcēm ir sekojoši tehniskie parametri – DVB-T MPEG-2 standarts, iespēja uztvert frekvences diapazonu starp M un DMV kanāliem (SK diapazons) un CONAX V.5+ , kā arī augstāku kodēšanas sistēmu atbalsts.

IZZI TV dekoderi nodrošina labāku kanālu izšķirtspēju un uzlabojas arī skaņas kvalitāte. Tie pilda savas funkcijas un ļauj visiem cītīgajiem TV vērotājiem baudīt televīzijas priekus. Digitālās televīzijas uztveršanai IZZI  piedāvā saviem klientiem izmantot arī savus privātos vai TV uztvērējos iebūvētos dekoderus. IZZI meistars, veicot pieslēgumu, sniegs klientam konsultāciju veiksmīgā dekodera izvēlē.

Komnpānija IZZI saviem klientiem piedāvā izvēlēties digitālo televīziju sākot no 6.00 LS mēnesī. Šajā piedāvājumā ir iekļauts 31 TV kanāls. Tas nozīmē, ka izvēle būs gana plaša, lai pat visizvēlīgākais televīzijas skatītājs spētu atrast sev kaut ko piemērotu un lieliskā gaisotnē pavadītu nemīlīgos rudens/ziemas vakarus. Kompānijas mājas lapa sniegs plašāku ieskatu IZZI piedāvātajā TV pakalpojumā.

Izzi digitālās televīzijas viedkarte

Arī uzņēmums Lattelecom piedāvā digitālo televīziju un dekoderus saviem klientiem. Tas ir vienīgais šī pakalpojuma sniedzējs Latvijā, kurš vairākus Latvijas kanālus saviem klientiem nodrošina bez maksas. Lattelecom dekoderis nodrošina to, lai ciparu TV signālu televizors varētu pārvērst tam atbilstošā formātā un prasības pēc augstas kvalitātes tiktu apmierinātas. Ar plašāku dekoderu, Lattelecom virszemes televīzijas piedāvājumu un kanālu klāstu var iepazīties kompānijas mājas lapā. Nu nekas vairs netraucē nesteidzīgai atpūtai kopā ar plašo un raibo televīzijas pasauli.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply