Lattelecom digitālās televīzijas piedāvājums

Kamēr skatītāji vēl pierada pie analogās televīzijas pārejas digitālajā apraides sistēmā, Lattelecom paplašināja pakalpojumu pieejamību, un digitālā televīzija jau ir pieejama 80 procentos Latvijas teritorijas. Televīzijas programmu piedāvājums atbilst katrai gaumei, vecumu grupai un finansiālajai rocībai.

Lattelecom digitālā televīzija nāk komplektā ar DSL vai optisko internetu. Piedāvājuma cenu nosaka interneta ātrums, kā arī tas, vai komplektā nāk fiksētais telefons un individuālās vēlmes, saistībā ar digitālo televīzijas pakām. Izvēloties kādu no piedāvātiem komplektiem, klienti saņem arī TV dekoderi, nepieciešamos vadus un TV pultis. Ja nepieciešams, digitālo televīziju var pieslēgt vairākiem televizoriem – tādā gadījumā katram televizoram būs vajadzīgs savs dekoders, un kopējs komutators. Komutatora cena ir 10,25 Ls, bet dekoderus Lattelecom piedāvā izīrēt, tie ir arī nopērkami. Īpašas prasības ir HD/3D kanāliem – televizors, kas atbalsta 3D, brilles 3D vajadzībām, Motorola 1903. vai 1003. sērijas TV dekoderis, HDMI vads, kā arī internets ar ātrumu vismaz 8 Mbiti/sekundē.

Lattelecom digitālās televīzijas pamata pakā ietilpst 38 kanāli, bet visas tematiskās pakas kopā sastāda 57 kanālus. Atsevišķi nāk Viasat sporta kanāli un Viasat filmu kanāli, HD/3D kanāli un pieaugušajiem domātie kanāli. Klientiem ir pieejams pārraižu arhīvs, subtitru un valodas izvēle, iespēja attīt raidījuma sākumu, video noma, TV programma un atgādinājums un citas noderīgas interakcijas.

 Ar televīzijas pults palīdzību ir iespēja abonēt Latvijas avīzi, bet Rīgas un Rīgas rajona iedzīvotāji var uz mājām pasūtīt kādu no pica Lulū piedāvājumu komplektiem. Tikai Lattelecom Digitālo televīziju ir iespēja uztvert ar mobilo telefonu vai planšetdatoru, atrodoties ārpus mājām. Regulāri Lattelecom piedāvā dažādas akcijas TV programmu abonēšanai, tā arī par nepieciešamiem tehniskajiem parametriem un cenu grupām var uzzināt mājas lapā Lattelecom.tv. Uzņēmums piedāvā arī virszemes un interneta televīziju.

Salīdzinājumā ar citiem telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem Lattelecom digitālās televīzijas priekšrocība ir labākā apkalpošanas kvalitāte, plašākais pārklājums. Lielākajās pilsētās klientiem ir iespēja atrast lētāku pakalpojumu sniedzēju, taču to nevarēs nosaukt par līdzvērtīgu Lattelecom piedāvātajām paketēm. Ja tava vajadzība ir patiešām kvalitatīva mājas izklaide, tad izvēlies labāko iespējamo!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiOne Response to “Lattelecom digitālās televīzijas piedāvājums”

  1. […] Kamēr skatītāji vēl pierada pie analogās televīzijas pārejas digitālajā apraides sistēmā, Lattelecom paplašināja pakalpojumu pieejamību, un digitālā televīzija jau ir pieejama 80 procentos Latvijas teritorijas. Televīzijas programmu piedāvājums atbilst katrai gaumei, vecumu…Visu rakstu lasiet šeit : Lattelecom digitālās televīzijas piedāvājums […]

Leave a Reply