HD kanāli interaktīvajā televīzijā

Lattelecom interaktīvā televīzija piedāvā saviem skatītājiem HD/3D kanālu paketi. Šajā kanālu paketē ir iekļauti deviņi HD kvalitātes kanāli. HD kanālus pilnvērtīgi var izmantot skatītāji, kuri lieto jaunākās paaudzes televizorus, kas atbalsts savienojumus ar HDMI kabeli.

HD kanālu attēla kvalitāte ir ļoti augsta, krāsu spilgtums un daudzveidība, attēla asums ļaus piedzīvot nebijušas sajūtas, skatoties televīziju. Arī skaņas kvalitāte šajos kanālos ir ļoti laba. Lattelecom interaktīvās televīzijas HD kanālu paketē ir iekļauto kanālu daudzveidība apmierinās visas ģimenes vēlmes.

Nickelodeon HD ir kanāls, kas paredzēts bērniem un pusaudžiem. Šī kanāla programmā ir iekļautas skatītāju mīlestību iekarojušas multfilmas un jautri seriāli pusaudžiem. Pie populārākajām multfilmām pieder Penguins, Spongebob Squarepants, Kung Fu Panda, savukārt skatītāju iecienītākie seriāli ir Icarly un True Jackson.

Interaktīvā televīzija - Lattelecom konkurss

Sporta cienītāji novērtēs NBA TV HD un Eurosport HD. NBA TV programmā ir iekļautas ne tikai aktuālākās NBA spēles, bet arī labāko spēļu atkārtojumi, kā arī raidījumi, kuros tiek sniegta interesanta informācija par klubiem, spēlētājiem, treniņu procesiem un NBA aktualitātēm. Savukārt Eurosport skatītājiem piedāvā tiešraides no dažādiem sporta pasākumiem, sporta apskatus un ziņu raidījumus. Eurosport programmā tiek iekļautas ne tikai Eiropas sporta aktualitātes, bet sporta pārraides no visas pasaules. Eurosport īpaši iecienījuši ir snūkera, tenisa, futbola, kā arī citu sporta veidu fani.

Sievietēm patiks kanāls E! Entertainment HD. Šī kanāla programmā ir iekļauti šobrīd pasaulē aktuālākie realitātes šovi, piemēram, Keeping Up With The Kardashians, Girls Of The Playboy Mansion, Dr. 90210, Kourtney and Kim Take New York un Khloe and Lamar, kā arī raidījumi par slavenību modi un dzīves stilu.

Lattelecom interaktīvās televīzijas HD kanālu paketē ir iekļauti arī šie kanāli: National Geographic HD, iConcerts HD, MTV Live HD un Discovery HD Showcase.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply