TV 3 tiešraide internetā

tv3 tiesraide internetaTV3 interneta tiešraidē piedāvā skatīties dažādus seriālus un raidījumus, kā piemēram, ziņas, Bez Tabu, UgunsGrēks u.c. raidījumus. TV3 interneta tiešraide pieejama tikai raidījuma laikā, kas nozīmē, ka TV3 online TV nav pieejams cauru diennakti. TV3 interneta tiešraide ir bez maksas, kā arī augstā skaņas un attēla kvalitātē.

LINC – interneta TV portāls piedāva skatīties TV3 online 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. TV3 tiešraide ir pieejama bez maksas un ar augstu kvalitāti.

Klientam nepieciešams Internet Explorer, Firefox, Google Chrome vai Safari pārlūks. TV3 interneta TV nedarbosies uz opera pārlūka. Ja klients izmanto Firefox, Google Chrome vai Safari pārlūku, viņam nepieciešams instalēt Windows Media Player Plugin. Internet Explorer pārlūkam šāds plugins nav nepieciešams. Turklāt ir svarīgi atcerēties, ka vajadzēs arī Windows Media Player. TV3 interneta TV darbosies, ja Windows Media Player būs vismaz 9 vai jaunāka versija.

Klienta datoram nepieciešami Windows XP, Windows Vista vai kāda cita Microsoft operātājsistēma. Interneta TV ir veidota uz Microsoft risinājuma bāzes, tāpēc TV nebūs skatāms  citu operētājsistēmu lietotājiem. Linux un Ubuntu lietotājiem šāds pakalpojums nav pieejams.

LINC interneta TV pieejama tikai Lattelecom interneta klientiem. TV3, citi Latvijas un ārzemju televīzijas kanāli ir pieejami Lattelecom klientiem bez maksas, ar lielu ātrumu un stabilitāti. Lai skatītos online TV nepieciešams interneta ātrums vismaz 1 – 2 MBit/s.

Lattelecom uzņēmums piedāvā Interneta TV, kurā var skatīties Latvijas televīzijas kanālus visus diennakti. Nepieciešams reģistrēties Lattelecom mājas lapā, ielogoties un tad skatīties visu, ko vien vēlās. Nav vajadzīgas nekādas speciālās programmas, instalācijas vai papildus aprīkojums. Lattelecom piedāvā gan Latvijas televīzijas kanālu tiešraides, gan arī raidījumu TV arhīvu.

Lattelecom klientiem Interneta TV3 ir bez maksas, jo viņi izmanto kādu no sekojošajiem pakalpojumiem: Internets 3 un Interaktīvā TV, Internets 4 un Interaktīvā TV, Internets 4 – optika un Interaktīvā TV, Mājas komplekts 4 un Interaktīvā TV, Mājas komplekts 4 – optika un Interaktīvā TV, Mājas komplekts ar TV, Mājas komplekts VIP. Šādiem klientiem nepieciešams tikai autorizēties Lattelecom Interneta TV mājas lapā, autorizēties ar savu lattelecom e-pastu un paroli, un pēc tām mierīgi skatīties TV3 un citus Latvijas televīzijas kanālus bez maksas.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply