Raksts ir ievietots kategorijā "Mediji"

Saistītās kategorijas:

Kārtot pēc:

Focus.lv – ziņu portāls, kas raksta par visu

Vēlies būt informēts par svarīgākajiem notikumiem dažādās jomās gan Latvijā, gan pasaulē, bet nav laika meklēt informāciju dažādos avotos? Lasi jaunākās ziņas portālā focus.lv! Tur ir pieejama informācija par visām būtiskākajām aktualitātēm pasaulē un Latvijā, neatkarīgi no jomas. Ar focus.lv jūs ērti varēsiet iepazīties ar jaunumiem politikā, ekonomikā, sportā, kultūrā, sabiedrībā, kā arī citās jomās.

Ticējumi un fakti par laika apstākļiem 2013.gada rudenī

Lai arī laika prognozēšana ir sarežģīts process ar iespējamu mainīgu gala rezultātu, ar to nodarbojas daudzi cilvēki. Šajā rakstā apskatīsim pašreizējās prognozes par šā gada rudeni, kas balstītas uz ticējumiem un meteoroloģiskiem novērojumiem. Eiropas Vidēja mēroga prognožu centra dati norāda, ka rudens mēnešos gaisa temperatūra iespējama divus grādus virs vēsturiskās normas, kas norāda, ka rudens […]

Pilna TV programma visai nedēļai

TV programmu daudzi uzskatām par sīkumu, taču bez tās nevaram iztikt. Īpaši svarīga tā ir cilvēkiem, kam tīk regulāri skatīties televizoru atpūtas vai informācijas uzziņas brīžos. Televīzijas kanālu skaits mūsdienās audzis līdz simtam un vairāk. Ja vēl pirms gadiem piecpadsmit bija iespējams skatīties vien dažus kanālus, turklāt to saturs bija visai vienveidīgs un raidlaiki paredzami, […]

Māris Štrombergs Pasaules Čempionātā nesasniedz pusfinālu

Jaunākā informācija sporta ziņās vēsta, ka divkārtējam olimpiskajam čempionam Mārim Štrombergam kārtējā BMX Pasaules Čempionātā nav izdevies sasniegt pat pusfinālu. Par pasaules čempionu kļuva Lielbritānijas BMX sportists Laims Filips, bet Latvijas labākie braucēji šajās sacensībās – Māris Štrombergs un Toms Mankus tika līdz ceturtdaļfināla braucienam. 

Kriminālziņu jaunumi ziņu portālā Focus.lv

Katru dienu Latvijā un pasaulē notiek ne mazums sīku un ne tik sīku noziegumu, par kuriem būtu jābūt informēties visiem iedzīvotājiem. Mājaslapa Focus.lv ir gatava kļūt par starpnieku starp Jums (ziņu lasītāju) un ziņām ( pasaulē aktuālo). Kriminālziņu sadaļa ir izveidota tā, lai Jūs varētu vieglā un pārskatāmā ceļā iegūt nepieciešamo informāciju par aktualitātēm noziegumu […]

Latvijas ziņas – visērtāk internetā

Ja esi ieinteresēts tajā, kas notiek Latvijas politikā, ekonomikā un citās jomās, visērtāk sevi interesējošos jaunumus ir uzzināt internetā. Šādā veidā ir iespējams būt lietas kursā par visu notiekošo un nav nepieciešams pakārtot savu laiku ziņu pārraidēm. Tāpat būtiski, ka lielākā daļa ziņu internetā ir pieejamas bez maksas. Tikai laikraksti un žurnāli savās mājas lapās […]

Lattelecom digitālās televīzijas piedāvājums

Kamēr skatītāji vēl pierada pie analogās televīzijas pārejas digitālajā apraides sistēmā, Lattelecom paplašināja pakalpojumu pieejamību, un digitālā televīzija jau ir pieejama 80 procentos Latvijas teritorijas.

Lattelecom interaktīvā TV ieguvusi jaunu izskatu un iespējas!

Jau esošie Lattelecom interaktīvās televīzijas lietotāji noteikti ir pamanījuši, ka Lattelecom interaktīvā televīzija ir kļuvusi ne tikai vizuāli citādāka, bet arī ieguvusi jaunas iespējas. Lattelecom interaktīvās televīzijas uzlabojumi veikti, ņemot vēra klientu vēlmes.

Lattelecom interneta TV – 3dienas bezmaksas tests

Interneta TV ir mūsdienu priekšrocība, kura ļauj vērot televīziju jebkurā interneta pieejamā vietā. Tā kā šīs televīzijas galvenais priekšnosacījums ir interneta pieslēgums, tad to var vērot gan datorā, gan planšetē, gan arī mobilajā telefonā.

HD kanāli interaktīvajā televīzijā

Lattelecom interaktīvā televīzija piedāvā saviem skatītājiem HD/3D kanālu paketi. Šajā kanālu paketē ir iekļauti deviņi HD kvalitātes kanāli. HD kanālus pilnvērtīgi var izmantot skatītāji, kuri lieto jaunākās paaudzes televizorus, kas atbalsts savienojumus ar HDMI kabeli.