LTV7 online tiešraide

ltv7 onlineLTV7 ir iemīļots Latvijas TV kanāls. LTV7 tiek raidīts krievu un latviešu valodā. LTV7 pazīstams, kā sporta, ziņu, bērnu un pusaudžu, kā arī izglītojoša rakstura raidījumu TV kanāls. LTV7 piedāvā gan jaunākus filmus un seriālus, gan svaigākus ziņu raidījumus, gan izklaides raidījumus, gan arī visāda veida noderīgu informāciju darbam, mācībām un izklaidei.

Lattelecom uzņēmums piedāvā Interneta TV, kurā var skatīties Latvijas televīzijas kanālus visus diennakti. Nepieciešams reģistrēties Lattelecom mājas lapā, ielogoties un tad skatīties visu, ko vien vēlās. Nav vajadzīgas nekādas speciālās programmas, instalācijas vai papildus aprīkojums. Lattelecom piedāvā gan Latvijas televīzijas kanālu tiešraides, gan arī raidījumu TV arhīvu.

LINC – interneta TV portāls piedāva skatīties LTV7 online 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. LTV7 tiešraide ir pieejama bez maksas un ar augstu kvalitāti.

Klientam nepieciešams Internet Explorer, Firefox, Google Chrome vai Safari pārlūks. LTV7 interneta TV nedarbosies uz opera pārlūka. Ja klients izmanto Firefox, Google Chrome vai Safari pārlūku, viņam nepieciešams instalēt Windows Media Player Plugin. Internet Explorer pārlūkam šāds plugins nav nepieciešams. Turklāt ir svarīgi atcerēties, ka vajadzēs arī Windows Media Player. LTV7 interneta TV darbosies, ja Windows Media Player būs vismaz 9 vai jaunāka versija.

Klienta datoram nepieciešami Windows XP, Windows Vista vai kāda cita Microsoft operātājsistēma. Interneta TV ir veidota uz Microsoft risinājuma bāzes, tāpēc TV nebūs skatāms  citu operētājsistēmu lietotājiem. Linux un Ubuntu lietotājiem šāds pakalpojums nav pieejams.

LINC interneta TV pieejama tikai Lattelecom interneta klientiem. LTV7 televīzijas kanāls, kā arī citi Latvijas un ārzemju televīzijas kanāli ir pieejami Lattelecom klientiem bez maksas, ar lielu ātrumu un stabilitāti. Lai skatītos online TV nepieciešams interneta ātrums vismaz 1 – 2 MBit/s. LINC interneta TV klientiem ir pieejami sekojoši kanāli: LTV, LTV7, LNT, TV5 Rīga, Kanāls 2, Pirmais Baltijas Kanāls, NTV Mir, Ren Baltija, Showtime, Sony Entertainment Television, Nickelodeon, Eurosport, KHL, sportacentrs.com, Discovery Channel, National Geographic, Discovery Science, MTV Europe, 1 Baltijas muzikālais kanāls, iConcerts, CNN International, RTL.

ltv7online

 

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply