LNT bezmaksas tiešraide internetā

lnt tiesraide internetaGaiss, ūdens, meža ogas – arī mūsdienās ir vairākas lietas, kas pieejamas pilnīgi bez maksas. Tomēr par cilvēku radītām lietām, tostarp telekomunikāciju pakalpojumiem, ir pierasts maksāt. Par laimi, ne vienmēr! Piemēram, kanālu LNT interneta tiešraidē Jūs varat skatīties bezmaksas kopš Lattelecom izveidotajā lapā lattelecom.tv ir pieejama interneta televīzija.

Līdzīgi kā citu kanālu, tā lnt tiešraide bezmaksas un arī bezmaksas raidījumu arhīvs uz izmēģinājuma laiku (7 dienām) ir pieejams ikvienam interesentam.

Neticami, bet lnt tiešraide bezmaksas var būt pieejama arī pastāvīgajiem Lattelecom pakalojumu lietotājiem. Piesakot īpašu veidu mājas DSL komplektus vai optiskā interneta komplektus, varēsiet izmantot mūsdienīgās iespējas bezmaksas visu pakalpojuma lietošanas laiku. Daudzi uzskata, ka patiesībā arī par visiem it kā bezmaksas pakalpojumiem tiekot samaksāts. Tikai ne izmantojot Lattelecom pakalpojumus! Minēšu to pakalpojumu cenas, kurus abonējot, tiek piešķirta interneta televīzija kā bonuss. Lai arī Jūs pārliecinātos, ka cenas nav nesamērīgi augstas un Jums patiešām būs iespēja baudīt sava iecienītā kanāla lnt tiešraidi bezmaksas.

Izmantot DSL internetu:

Mājas komplekts 3 + TV (ietilpst 10 Mbit/s ātrs internets, mājas telefons un interaktīvā televīzija), cena – Ls 26, 32 mēnesī;

Internets 3 + TV (10 Mbit/s ātrs internets un interaktīvā televīzija), cena – Ls 25, 27 mēnesī.

Izmantojot ātrumā nepārspēto optisko internetu:

Mājas komplekts 3 – optika + TV (100 Mbit/s ātrs internets, mājas telefons un interaktīvā televīzija), Ls 24, 78 mēnesī (cena ar 24 mēnešu līgumu) vai Ls 26, 77 mēnesī (cena ar beztermiņa līgumu);

Mājas komplekts 4 – optika + TV (200 Mbit/s ātrs internets un interaktīvā televīzija), Ls 29, 73 vai Ls 31, 71 mēnesī;

Internets 3 – optika + TV (100 Mbit/s ātrs internets un interaktīvā televīzija), Ls 19, 82 vai Ls 21, 80 mēnesī;

Internets 4 – optika + TV (200 Mbit/s ātrs internets un interaktīvā televīzija), Ls 25, 77 vai Ls 27, 76 mēnesī.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply