Baltkom TV – plašs TV kanālu klāsts ikvienam

Pat vislabākajiem pētniekiem, būs praktiski neiespējami atrast divas vienādas ģimenes ar vienādiem paradumiem, attieksmi pret dzīvi, hobijiem un darbiem. Arī pašā ģimenē, lai cik maza vai liela tā nebūtu, visiem tās dalībniekiem var atšķirties vēlmju un interešu loks, kaut vai izvēloties TV paraidi rāmai svētdienas pēcpusdienai.

Tāpēc svarīgs ir plašs TV kanālu klāsts. Baltkom TV to saprot un saviem klientiem sniedz īpašus piedāvājumus. Jāatzīst, ka jau apmēram 160 tūkstoši cilvēku kompānijas rūpes ir atzinīgi novērtējuši.

Baltkom TV piedāvā plašu kanālu klāstu ikvienam, noskaidrosim kāds ir tā piedāvājumā? Jāsāk ar to, ka ir pieejami tīs bloki: mazais (bez dekodera) un pamata un lielais (ar dekoderu). Lielajā blokā pieejami ir 101 kanāls, pamata – 51, bet mazajā – 19 kanāli.   Tas ir neticami plašs un visaptverošs piedāvājums. Jūs varēsiet skatīties ne tikai kanālus latviešu valodā (LTV1, 7, LNT, TV3, u.c.,) un populārākos Krievijas kanālus, bet arī TV pārraides daudzās citās valodās, sākot no sporta pārraidēm un beidzot ar zinātniskas ievirzes pētnieciskajiem raidījumiem, pa vidu vērojot TV kanālus par mašīnām vai izklaidi. Piemēram, kanāls E! Piedāvā visu ap un par Holivudas aktieriem, filmām, dažādus realitātes šovus, kuri ir populāri visiem pasaulē, bet kanāls Da Vinci Learning ir viens no pasaules labākajiem izzinošajiem TV kanāliem visai ģimenei, kas izglīto, izklaidē un iedvesmo. Papildus trim kanālu blokiem Baltcom televīzijai pieejamas arī tematiskās izvēles pakas par cenu sākot no viena lata mēnesīBaltcom Premium kanālu pakas maksā sākot no 2,90 latiem mēnesī.

Baltcom TV

Īpaši populāri parasti ir kanāli par dabu un dzīvniekiem, jo tie izraisa interesi pat tiem, kuri ikdienā TV neskatās. Animal Planet ir viens no skatītākajiem visā pasaulē un tas atklāj planētas dzīvnieku pasauli visā tās krāšņumā un vienreizējumā. Elpu aizraujoši stāsti par dzīvnieku pasaules pārstāvjiem, kuri skrien, lido, peld un rāpo, raidījumi visu diennakti piesaistīs kā pieaugušo, tā arī bērnu uzmanību. Ir vērtīgi uzzināt par Āfrikas ziloņu takām vai vaļiem, kurus apdraud cilvēku nesaprātīgā saimniekošana.

baltcom TV HD

Arī par tiem, kuri labprāt skatās sporta pārraides vai filmas ir padomāts. Extreme Sports Channel liks sajūsmā sasist plaukstas aktīva un azartiska dzīves stila piekritējiem, kurus aizrauj dažādi ekstrēmie sporta veidi. To starp Latvijā pašlaik tik populārais BMX, kurā mums ir pašiem savs divkārtējais olimpiskais čempions.

Baltkom TV piedāvā arī tematiskās pakas, kurās jau ir sakārtoti kanāli atbilstoši klientu interesēm.

Piedāvājums un TV kanālu klāsts ir tik plašs, ka ikviens spēs sev atrast kaut ko piemērotu un atbilstošu interesēm, vai arī ļausies vilinājumam un atklās sev jaunus TV kanālu plašumus. Ģimenes lokā pat var izveidoties patīkama diskusija par vēlamā raidījuma skatīšanos noteiktajā laikā. Pilns kanālu skaits un apraksts ir pieejams šeit.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply