Baltcom kabeļtelevīzija

Baltijā lielākais kabeļtelevīzijas operators „Baltcom” ir Latvijā plaši pazīstams ar piedāvātajiem kabeļtelevīzijas pakalpojumiem. Uzņēmumam, kurš telekomunikāciju tirgū darbojas jau kopš 1991. gada, kabeļtelevīzijas tīkli pieder ne vien Rīgā un Jūrmalā, bet arī citās Latvijas pilsētās – piemēram, Balvos, Bauskā, Gulbenē, Iecavā, Jelgavā, Ozolniekos, Jēkabpilī, Skultē un Vangažos, tādējādi tuvākajā apkārtnē klientiem nodrošinot stabilu televīzijas nodrošinājumu.

Sava kabeļtīkla pārklājuma zonā „Baltcom” klientiem piedāvā dažādas televīzijas kanālu pakas, ar vairāk nekā 120 pasaulē populāriem televīzijas kanāliem. Tie pieejami gan parastās kabeļtelevīzijas, gan digitālā televīzijas formātā. Abi pieejamie televīziju pieslēgumi atšķiras ar pieejamo kanālu skaitu, kā arī dažādām interaktīvām iespējām, kas būtībā pieejamas tikai digitālās „Baltcom” kabeļtelevīzijas lietotājiem, piemēram, televīzijas programma, valodas un subtitru izvēle, raidījumu arhīvs un citi. Tāpat abas televīzijas atšķiras ar tehnisko aprīkojumu, jo digitālo televīziju pārraida ciparu formātā un, lai to skatītos, nepieciešams dekoderis. To iespējams iznomāt vai iegādāties no pakalpojuma sniedzēja.

Baltcom kabeļtelevīzija

Abonējot parastā „Baltcom” kabeļtelevīziju, pieejams Mazo TV bloks, kurā iekļauti vien 20 televīzijas kanāli. Lielākā daļa no tiem ir latviešu vai krievu valodā. Šī komplekta cena ir 5,49 lati mēnesī.

Savukārt, dodot priekšroku digitālās „Baltcom” kabeļtelevīzijas pakalpojumam, klients var baudīt labāku skaņas un attēla kvalitāti nekā parastajai kabeļtelevīzijai. Tās signālu pārraida ciparu formātā, tāpēc nepieciešams dekoderis, kas pārveido tās signālu analogajā. Šī „Baltcom” kabeļtelevīzija pieejama, pieslēdzot Pamata vai Lielo TV bloku attiecīgi par 7,90 vai 12,20 latiem mēnesī. Pamata TV bloks iekļauj 57 dažādus TV kanālus, bet Lielais TV bloks – 103 kanālus.

baltcom kabeļtelevīzija hd

Jānorāda, ka papildus minētajiem kanālu blokiem „Baltcom” kabeļtelevīzijai iespējams pieslēgt arī kādu no astoņām tematiskajām kanālu pakām – Vīru, Dāmu, Filmu, Ziņu, Starptautisko, Mūzikas, Bērnu un Kaimiņu. Tās pieejamas par vienu latu mēnesī. Savukārt Premium kanālu pakas, kas iekļauj īpašu kanālu izlasi un HD jeb īpaši augstas kvalitātes kanālus, lietotājiem pieejamas sākot no 2,90 latiem mēnesī.

Klientiem, kuri apsver pieslēgt arī internetu un/vai fiksētā tālruņa līniju, vērts aplūkot arī „Baltcom” piedāvātās komplektu iespējas.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas :

Leave a Reply