Web hostings Latvijā un tā veidi

Web hostings Latvijā un tā veidiAizvien populārāki kļūst dažādi interneta izmantošanas veidi. Web hostings Latvijā un tā veidi, kas piedāvāts no kvalitatīvas kompānijas spēj atbilst dažādiem gadījumiem un pielāgoties katra individuālām vēlmēm un iespējām. Katrs no tiem var palīdzēt izvietot mājas lapu uz servera ar piekļuvi internetam 24/7, kas ir viens no galvenajiem hostinga mērķiem.

Viens no pieprasītākajiem veidiem, ko piedāvā SIA ‘‘GARM Technologies’’ ir klasiskais Linux hostings. Tas ir lielisks veids, kam uzticēt savu mājas lapu, kas būs pieejama topošajiem un esošajiem klientiem katrā laikā. Serveriem ir uzstādīti SSD (Solid State Drive) datu nesējus, kas nodrošina daudz ātrāku un drošāku tīklu. Ikmēneša cena atšķiras no piedāvājumu komplekta. Ir iespējams iegādāties vienkāršāko variantu par 2,42 Ls mēnesī, taču ja tiek maksāts ar termiņu uz 3 gadiem, ikmēneša cena ir tikai 1,94 Ls. Galvenās atšķirības ir vienīgi pakalpojuma sastāvdaļu apjomos, jo drošība un ātrums ir tas pats. Vienkāršākajam piedāvājumam diska vieta ir 10 GB, bet Gamma piedāvājumam 200 GB. Pēc hostinga atmaksas uz gadu šim piedāvājuma veidam ir pieejams arī bezmaksas domēs. Papildus par 2,45 Ls ir iespējama IP adrese ar SLL šifrēšanas iespējām. Maksimālais domēnu skaits ir 10, bet apakšdomēnu skaits gamma pakai ir neierobežots. Neierobežots ir arī pastkastīšu skaits un iekļauts cenā ir automātiskais atbildētājs, pāradresācijas iespējas un pasta grupas.

Profesionālais ASP.NET hostings ir nedaudz vairāk kompleksveida pakalpojums. Tas sevī ietver mājas lapas izvietošanu, servera skriptu atbalstu, datu bāžu, elektronisko pastu ar aizsardzību pret vīrusiem un dažādiem spam, tehnisko atbalstu, statistikas u.c. lietas. Tas viss ir panākts ar uzticamu DNS sistēmu, kā arī licenzētu modernu programmnodrošinājumu. Tā kā tajā ir izvietoti uzņēmuma labākie resursi, ir drošība, ka jebkura aplikācija un pati mājaslapa strādās bez problēmām 24 stundas dienā. Vienkāršākā piedāvājuma cena maksājot par 36 mēnešiem ir 6,53 Ls ar diska vietu 5 GB apjomā. Pie hostinga apmaksas vismaz uz gadu ir pieejams bezmaksas domēns. Darbojas arī naudas atgriešana 30 dienu laikā. Datu bāzu skaits jebkurā pakalpojuma pakā ir neierobežots. Iespējama ir palaišana pēc saraksta un daudzas citas priekšrocības. Katrs pakalpojums ir ar aizsardzību pret vīrusiem un spamu. Ir pieejamas ikdienas rezerves kopijas vai arī kopiju veikšana no klientu puses. Hostingu ir ērti pasūtīt internetā, turklāt izmantošanas laikā ir pieejamas 15 bezmaksas dienas, kas to padara par ērtu veidu, kā izmantot iespēju izmēģināt drošas kompānijas piedāvātos pakalpojums par lētāku samaksu.

Web hostings Latvijā un tā veidi ir pārdomāti un droši, ko garantē SIA ‘‘GARM Technologies’’. Pieredzējuši speciālisti ir izstrādājuši pārdomātus skriptus un programmēšanu, kā arī veic profesionālu saita vadību un piekļuvi, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, kā arī daudzas citas lietas, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku rezultātu. Cenšanās sekot līdzi jaunākajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem ļauj izvirzīties priekšā citu konkurentu vidū Latvijā. Kā viens no tiem ir SSD datu nesēji, kas nodrošina pēc iespējas labāku un ātrāku mājas lapas darbību. Hostings ievērojami uzlabo jebkuras iestādes vai uzņēmuma darbību, jo spēj piesaistīt jaunus klientus, kā arī palielināt esošo lojalitāti., jo ļauj iegūt informāciju viegli un bez liekām problēmām. Ieguldītie līdzekļi vienmēr attaisnos rezultātu konkurentu un vispārējā tirgus jomā, palielinot kopējo pozīciju tajā un izceļot savu individualitāti ar mājas lapā iekļauto informāciju.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , , , , , , , ,

Leave a Reply