AREA IT hosting

Area IT hostings pēc Hostinga Reitings.LV veiktajām analīzēm ir pielīdzināts Nano hostingam un starp visiem Latvijas hostingiem ierindojas 4. pozīcijā.  Area IT piedāvā dažāda veida IT pakalpojumus, tostarp mājaslapu/interneta veikalu izstrādi un Web hostingu.  Ja jūsu vienīgais kritērijs ir cena, tad Area IT ir hostinga pakalpojuma sniedzējs, ko jūs meklējat, jo hostinga cenas ir sākot no EUR 1.5/ mēnesī.

Par Area IT hostinga vēsturi nav īsti pieejami dati viņu mājaslapā, bet pēc publicētās informācijas pakalpojuma sniedzējam ir ap 5000 apmierinātu klientu, kas priekš Latvijas tirgus nav maz.

Area IT priekšrocība pret citām kompānijām ir arī SSD diski, kas nodrošina ātrāku datu apmaiņu starp mājaslapas apmeklētājiem un serveri, kur izvietota mājaslapa.

Tajā pat laikā šis hostinga pakalpojuma sniedzējs nenodrošina pakalpojumus priekš lieliem web projektiem, kas prasa atsevišķu serveri vai vismaz virtuālā servera nomu.

web-hostings-logo

Ko par hostinga kompāniju saka citi lietotāji? Lietotāji nav apmierināti ar to, ka kompāniju ir grūti sazvanīt un atrast kompānijas kontattālruni. Jāsaka no pieredzes, ka kontakttālruni tiešām ir grūti atrast, jo savulaik pats to meklēju kādas 5 minūtes līdz varēju veikt zvanu pakalpojuma sniedzējam. Ar sazvanīšanu gan tālākas problēmas nebija, jo otrā galā ļoti operatīvi pacēla klausuli vīrietis, kurš nodeva ziņu tehniskajam cilvēkam. Tāpat hostinga lietotāji nav apmierināti ar to, ka hostings atrodas ārpus Latvjas teritorijas. Ir arī cilvēki, kuri apšauba, ka uz visiem serveriem ir SSD diski, bet tajā pat laikā gribētos teikt, ka hostinga cenas ir krietni zem vidējās un noteikti arī uz viena servera ir 2x vairāk izvietotu mājaslapu kā Nano, Garmtech vai Serveris serveriem. Skatoties uz AreaIT pozitīvā gaismā, tad lielākais vairums cilvēku uzslavēn hostingu par zemo cenu un tehnisko atbalstu – tas ir ātrs un IT daļa ir atsaucīga.

No personīgās pieredzes varu teikt, ka ļoti maziem projektiem, ar apmeklējumu 10-70 apmeklētājiem dienā, šis hostings ir ļoti parocīgs, jo veicot priekšapmaksu uz 12 mēnešiem jūs iegūsiet iespēju stabili uzturēt savu mājaslapu un nodrošināt mājaslapas apmeklētājiem vidēji ātru lapas ielādi.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply