Kā optimizēt hostinga izmaksas

Hostinga izmaksas visbiežāk ir vienas no lielākajām izmksām, kas saistītas ar mājaslapu uzturēšanu, tāpēc ir svarīgi šīs izmaksas optimizēt un panākt, ka jūs maksājat zemāko maksu par augstvērtīgu pakalpojumu. Lai optimizētu hostinga izmaksas, es neieteiktu mētāties starp provaideriem (hostinga pakalpojuma sniedzējiem), gaidot lētākos piedāvājumus un akacijas.  Tajā pat laikā jūs varat veikt hostinga pakalpojuma sniedzēju analīzi un izvēlēties vienu, bet stabilu un droši pakalpojuma sniedzēju. Mūsdienās reti kuram interneta biznesa cilvēkam īpašumā ir viena mājaslapa. Bet jautājums vai šīs mājaslapas ir izvietotas gudri? Viens piemērs : uzņēmējam ir 10 mājaslapas, kuras ir izvietotas uz 3 hostinga pakalpojuma sniedzēju serveriem.

 hostinga pakalpojumu cenas

Hostinga sniedzējs A nodrošina iespēju izvietot 5 mājaslapas par Ls 4.95 un 2 mājaslapas par Ls 2.95.

Hostinga sniedzējs B nodrošina iespēju izvietot 2 mājaslapas par Ls 2.65

Hostinga sniedzējs C nodrošina iespēju izvietot 10 mājaslapas par Ls 1.75 (ir izvietota tikai 1 mājaslapa)

Lai optimizētu izmaksas, uzņēmējam būtu 2 varianti :

  1. pārnest visas mājaslapas uz C hostinga pakalpojuma sniedzēja servera;
  2. meklēt alternatīvus variantus pie A,B un citiem pakalpojuma sniedzējiem.

Izvērtējot pakalpojuma sniedzēju cenas un pakalpojuma aprakstu, es ieteiktu meklēt alternatīvus variantus, jo par Ls 1.75 nebūs iespējams izvietot 10 mājaslapas, kuras normāli funkcionētu. Šādi lētie piedāvājumu visbiežāk darbojas tieši uz jaunajiem uzņēmējiem, kuri nav saskārušies ar hostinga jautājumu un neizprot kā hostings darbojas.

Šobrīd efektīvākais un ātrākais veids kā meklēt alternatīvus hostinga pakalpojumus ir ieskatoties http://www.hostingureitings.lv/ , lai atrastu stabilākos un uzticamākos pakalpojuma sniedzejus, bet pēc tam jau atverot katra pakalpojuma sniedzēja mājaslapu un izvērtējot piedāvāto klāstu. Vienmēr atcerieties “neierobežoti” un “bezierobežojumiem” pie izvietojamo domēnu skaita nozīmē to, ka visdrīzāk jums būs problēmas ar mājaslapu ātrdarbību.

Veicot nelielu izpēti un iztērējot 40 minūtes, atradu ideālu pakalpojumu, kas maksā nepilnus Ls 10 mēnesī un piedāvā izvietot līdz 10 domēna vārdiem. Tādējādi būtu iespējams ietaupīt Ls 30 gadā, salīdzinājumā ar augstāk minēto piemēru un samazināt laiku, administrējot mājaslapas, jo visas mājaslapas būtu zem viena administrēšanas paneļa.

Izvēlies labāko hostingu un nepārmaksā!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply