Izdalītā IP adrese hostingam

Pārsvarā izdalītās IP adreses tiek piedāvātas serveru nomai vai VPS nomai, taču ir uzņēmumi, kuri jau šobrīd Latvijā piedāvā izdalītās IP adreses hostingam. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka jūs saņemsiet unikālu IP adresi ar ko turpmāk tiks sasaistīti jūsu domēni, kas tiks izvietoti pie šī hostinga sniedzēja.

hostings ar izdalito ip adresi

Cik maksā unikāla IP adrese hostingam? Pēc šī brīža tirgus datiem, izdalītā IP adrese hostingam izmaksās ap EUR 4 / mēnesī.

Ko dod izdalītā IP adrese? Izdalītā IP adrese nodrošina jūsu mājaslapai/-ām unikālu ID. Gluži kā pirkstu nospiedumi, arī IP adreses internetā tiek saglabātas dažādās datubāzēs un pēc šiem datiem jūsu mājaslapa var iegūt lielāku vai mazāku vērtību kā arī var tikt bloķētas vēstules, kas tiek izsūtītas no jūsu mājaslapas. Iedomājieties, ka uz servera, kur izvietojat savu mājaslapu, tiek izvietotas vēl 200-500 mājaslapām, no kurā 2 satur pirātiskus materiālus, 5 no visām nodarbojas ar spamošanu, vēl kāda tiek pieķerta linku tirdzniecībā. Visas šīs mājaslapas tiks saistītas ar vienu IP adresi, kas ir serverim. Piemēram Gmail vai Yahoo var šo IP adresi iekļaut blacklistā un turpmāk visas vēstules, kas tiks izsūtītas no jūsu mājaslapas, pa tiešo nokļūs spama listē. Tāpat, ja Google uzskatīs, ka serveris uz kura atrodas jūsu mājaslapa ir spama avots vai “pārāk pirātisks” – arī jūsu mājaslapai var kristies vērtība un pozīcijas Google meklēšanas rezultātos.

Vai hostings ar izdalītu IP adresi būs man piemērots? Šāds pakalpojums jums būs vispiemērotākais, ja vēlaties lielāku drošību, augstākas pozīcijas Google un iespējams nodarbojaties ar SEO un vēlaties katru no saviem projektiem izvietot uz atsevišķas IP adreses. Tajā pat laikā paliek daudz neskaidrību un jautājumu, ko jums vajadzētu vispirms uzdot hostinga pakalpojuma sniedzējam.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply