Mājas lapas hostings un izmaksas

Mājas lapas hostings un izmaksasAttīstoties modernajām tehnoloģijām, parādās aizvien vairāk nepieciešamības un risinājumu arī mārketingā, datortehnoloģijās u.c. Tās ir vienas no nozarēm, kas attīstās visstraujāk un tāpēc arī mājas lapas hostings un izmaksas ir svarīgs faktors. Veiksmīga provaidera izvēle var krietni uzlabot situāciju konkurentu vidū, nest papildus ienākumus, atpazīstamību u.c. konkurence pastāv vienmēr, tāpēc ir svarīgi izvērtēt, kādi tieši hostinga piedāvājumi būs vislabākais risinājums.

SIA ‘‘GARM Technologies’’ piedāvājumā ir gan klasiskais hostings, gan ASP.NET hostings, kas sevī ietver pašus labākos risinājumus un tehniskās iespējas, ko piedāvā kompānija. Katram no veidiem ir pieejami arī dažādi tarifi, kas atkarīgi no piedāvājuma apjoma, daudzuma u.c. lietām, kuras ir iespējams piemērot katra vajadzībām individuāli. Klasiskais Linux hostings ir pietiekoši augstā līmenī, lai spētu kalpot dažāda veida interneta mājas lapām – tām, kuras paredzētas kā interneta veikals, informācijas sniedzējs utt. tas nodrošina nepārtrauktu interneta nodrošināšanu un hostinga attīstību. Uzstādīšana ir bez maksas un zemākā piedāvājuma cena ir tikai 1,94 Ls, ja sadarbības nolūkos tiek maksāts vismaz uz 3 gadiem. Papildus var pieslēgt IP adresi ar SSL šifrēšanas iespējām, dažādas aplikācijas, programmas utt. gluži tāpat kā profesionālo ASP.NET hostingu to ir iespējams saņemt ar 15 dienu bezmaksas piedāvājumu kā iepazīšanās un izvērtēšanas termiņu. Jau tajā laikā būs manāma kādu efektivitāti var sniegt profesionālu pakalpojumu sniedzēju pieredze un atbildības sajūta. Profesionālais hostings ļauj izbaudīt kompānijas labākos resursus, kas ir augstākie tehnoloģiskie sasniegumi, kādi pieejami Latvijā. Sistēma ir uzticama un programmas ir pilnībā licenzētas, tāpēc nav jāuztraucas par to, ka mājas lapai varētu draudēt kādas briesmas un varētu iegūt sliktu reputāciju. Pieejama ir DNS ierakstu vadība domēniem, Microsoft FrontPage 2003, apjomīga diska vieta, ja tāda nepieciešama. 30 dienu laikā pēc maksājuma veikšanas ir iespējama arī naudas atgriešana. Viena no lielākajām priekšrocībām, kas tiek piedāvāta ir jaunākās tehnoloģijas SSD datu nesēji. Tie palīdz nodrošināt mājas lapas darbību daudz ātrāku un drošāku. Drošības nolūkos ir pieejama arī antivīrusu programmatūra, kas nodrošina arī pret nevēlamu spamu. Tas var traucēt profesionālā darbībā, jo to atšķirošana no pārējā prasa laiku. Nepieciešamības gadījumā ir pieejams arī telefona operators savā darba laikā un Help Deck jebkurā diennakts laikā. Neierobežots pastkastīšu skaits ar pāradresācijas funkcijām ļauj vieglāk pārvaldīt e-pastu u.c. lietas. Lieliem un privātiem pasūtījumiem speciāli piemērots un izstrādāts ir Virtuālo Privāto Serveru (VPS hostings), kas aprīkots ar modernākajām tehnoloģijām, kur katrs tā lietotājs var viegli iestatīt sev nepieciešamo programmnodrošinājumu, optimizēt sistēmas jaudu, pievienot pielikumus u.c. darbības. Serveri ir izveidoti modernā Datu centrā, kur visus procesus nepārtraukti kontrolē pieredzējuši speciālisti.

Mājas lapas hostings un izmaksas pilnībā atmaksāsies īsā laika posmā, jo ir iespējams ievērojami uzlabot visa uzņēmuma stāvokli. Kvalitatīva mājas lapa, kas ātri funkcionē spēj ātri palielināt jaunu klientu skaitu un jau esošo lojalitāti. Tiem būs viegli iespējams iegūt informāciju, turklāt nebūs jāuztraucas par datu pārraides traucējumiem. Katram pasūtījumam tiks pievērsta individuāla uzmanība un speciālisti ieteikts labākos risinājumus. Atbilstoša izglītība un pieredze ļauj viegli noteikt labākos risinājumus, kā arī samazināt izmaksas. Vienlīdz rūpīgi tiek izvērtēts un sekots līdzi citiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem, lai vienmēr varētu būt līmenī un piedāvāt saviem klientiem pēc iespējas labāku hostingu, neatkarīgi no mājas lapas struktūras un uzņēmuma mērķiem.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , , , , , ,

Leave a Reply