Garmtech hostings un VPS

Hostinga un serveru nomas pakalpojumu sniedzējs Garmtech Latvijā strādā kopš 2002.gada un var teikt, ka tas ir pierādījis savu uzticamību un stabilitāte. Hostinga kompānija ar 10 gadu pieredzi liecina arī par tās stabilitāti un to parāda arī klientu atsauksmes par pakalpojumiem “drošs, uzticams un stabils hostings par saprātīgu cenu”. Šobrīd Garmtech hostingu izmanto jau vairāk kā 5000 klientu, kuru starpā ir gan Valsts un pašvaldību institūcijas, gan privātpersonas un dažāda lieluma uzņēmumi. Garmtech hostingu nevarētu nosaukt par labāko Latvijas hostingu, bet tas noteikti ir TOP5 kompāniju vidū, kuri nodrošina mājaslapu un serveru izvietošanas pakalpojumus. Apskatīsim dažus no iemesliem, kāpēc būtu vērts apsvērt domu par Garmtech pakalpojumiem.

 Daži iemesli, kāpēc izvēlēties sadarbību ar GarmTech:

  • Latvijā hostinga pakalpojumus sniedz jau 8 gadus ;
  • Uzņēmumā strādā augstas kvalifikācijas speciālisti ;
  • Serveri ir izvietoti drošā datu centŗā, kas garantē atbilstošu datu uzturēšanu;
  • Zvanu centŗā vienmēr jums kāds atbildēs laipnā balsī un visu izskaidros ;
  • Regulāri notiek serveru un programmatūras atjauninājumi, kas nodrošina interneta projektiem nepārtrauktu, ātru un droši darbību ;
  • Hostinga cenas ir zemākas par pakalpojuma kvalitāti un tās ir arī konkurētspējīgas ar citām lielajām hostinga kompānijām.
  • GarmTech bojājumpiecietīgā DNS sistēma (99,999%)

Šobrīd Garmtech piedāvā 3 dažādu hostingu paketes, kurām ir uzstādīta Plesk vadības sistēma, kas ļaus ērti un vienkārši veidot mājaslapas, papildināt lapu saturu, strādāt ar datubāzi, aplūkot atskaites un statistikas kā arī veikt citas darbības, nepārzinot programmēšanu.

  1. Alfa – 10Gb, 2 domēni . Hostinga cena ir Ls 2.35, ja pakalpojumu apmaksājat par 36 mēnešiem. Taču  šis hostinga plāns nebūs piemērots interneta projektiem, kuriem ir nepieciešama datubāze, jo Alfa plāns neietver mysql datubāzes.
  2. Beta – 50Gb, 5 domēna vārdi.  Šis hostinga plāns piedāvā arī neierobežota skaita datubāzes un citas mājaslapām vajadzīgus moduļus, piem., phyton, perl, ruby on rail. Šī hostinga cena ir Ls 3.93 , ja veicat apmaksu par 36 mēnešiem.
  3. Gamma – hostinga plāns, kurš būs piemērots web lapu izstrādātājiem vai personām, kurām ir jāuztur līdz 10 mājaslapām. Gamma nodrošina uz servera 200Gb brīvās vietas.  Hostinga cena ir Ls 7.90 , veicot apmaksu par 36 mēnešiem.

Pasūtot Beta vai Gamma hostinga plānu jūs bezmaksas iegūsiet lietošanas tiesības uz sevis izvēlēta domēna vārda ( . lv ).

Ja web hostings nenodrošina pietiekošu jaudu un tas nespēj uzturēt jūsu interneta projektu, tad Garmtech piedāvājumā ir arī Virtuālie serveri (VPS) un veselu serveru noma. Virtuālie serveri ir principā fiziski nenodalīta servera daļa, kas ir paredzēta tieši jūsu vajadzībām, tādējādi vienmēr sniedzot noteiktas jaudas un atmiņas pakalpojumu. VPS cenas ir sākot no Ls 10/ mēnesī un tas būs izdevīgs jums arī tad, ja vēlaties izvietot vairāk par 5 mājaslapām.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , , , ,

Leave a Reply