Hostingu izvēle TOP 10 Latvijā

Hostingu izvēle ir tomēr diezgan subjektīvs lēmums, jo šī neikdienišķā izvēle ir atkarīga no dažādiem aspektiem un mūsu konkrēto situāciju, piem., : cena, datu apjoms, interneta ātrums, datu drošība. Piemēram, ja mēs vēlamies izveidot video serveri, kuru dienā iespējams lietos 100 apmeklētāji, mums pilnībā pietiktu ar 10Gb un vienkāršu hostingu, bet ja zinām, ka katrs mūsu apmeklētājs dienā augšupielādēs 10Mb lielu video reklāmu, tad mums jau rodas noteiktas prasības pret hostingu, jo it kā nav nepieciešams serveris dēļ zemā lapas apmeklējuma, bet tajā pat laikā reti kurš hostings mums nodrošinās 100Gb brīvās servera vietas. Tieši tāpēc katrs TOP saraksts ir ļoti individuāls, bet cilvēkiem vai uzņēmumiem ar līdzīgu nozari un nodarbošanos TOP saraksts var būt identisks.

Šajā reizē apskatīsim Latvijas TOP10 hostingu izvēli, balstoties uz Hostingureitings.lv datiem. Šī TOP liste ir veidota balstoties uz šādām vērtībām : pieredzi, cenu, tehnisko atbalstu, rezerves datu kopēšanu, vadības paneļa ērtībām un pašiem hostinga serveriem.

Pēc šiem datiem redzams, ka vislielākā pieredze ir tādām kompānijām kā : Alphahost, Hostnet, Garmtech un Serveris.

Vislabākā hostinga cena ir : Bighost, Garmtech un AreaIT.

Spriežot pēc hostingureitinga pētījuma, tad nav vislabākais tehniskā atbalsta centrs , bet no 20 hostinga kompānijām 5 kompānijas ir saņēmušas augstāko līmeni. Jāsaka, ka esmu saskāries ar Sigmanet un Hostnet, kurām tehniskais atbalsts tiešām ir augstā līmenī, tieši ar atbilžu sniegšanas īso laiku un laipno apkalpošanu.

Savelkot kopā visas 9 vērtības, hostingu reitings ir izveidojis šādu TOP 10 hostingu sniedzēju listi :

  1. Garmtech 8.5 punkti

  2. Firsthost 7.5 punkti

  3. Bighost 7.2 punkti

  4. Area IT 7 punkti

  5. NANO 7.0 punkti

  6. AlphaHost 6.9 punkti

  7. Proweb 6.7 punkti

  8. Serveris 6.2 punkti

  9. HostNet 6.2 punkti

  10. ProHosting 5.9 punkti

Ja jāsaka vai šādu TOP 10 izveidotu arī es, tad noteikti nē, jo nav bijusi pieredze ar vairākie no TOP10 uzņēmumiem, bet Garmtech, Nano un Hostnet noteikti būtu arī manā topā! Lai jums izdodas atrast labāko hostingu arī savai mājaslapai!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply