Smaržas viņai un viņam

Mums ne tikai gribas izskatīties, bet arī justies labi. Apskatot vīriešu un sieviešu ikdienā lietojamo produktu sarakstu nākas secināt, ka abos plauktos ir atrodamas smaržas. Ja smaržu pudelīte jau ir tukša, tad varbūt ir vērts padomāt par jaunām smaržām.

Smaržas viņam un viņai ir atrodamas interneta veikalā 220.lv. Piešķir jaunas krāsai šai vasarai ar Britney Spears Cosmic Radiance smaržu aromātu. Jūties neatvairāma ar Elizabeth Arden Beauty smaržām. Šis aromāts palīdzēs Tev izstarot skaistumu gan no iekšas, gan no ārējā veidoma. Ja gribi savā ikdienā ieviest jaunas smaržu notis, pamēģini Emanuel Ungaro Apparition Pink. Uzdrīksties īstenot savus sapņus un esi reizē romantiska un maiga! Atklāj savu sievišķību ar Lanvin Rumeur magnolijas ziedu, baltās rozes, jasmīna, lilijas, apelsīna koka ziedu, maijpuķīšu un pačūlijas aromātu. Iegrimsti burvīgo smaržu aromātā un ļauj sajust to arī apkārtējiem.

Kā zināms, smaržas ir neatņemama ikdiena, svētku un īpašu pasākumu sastāvdaļa, kas atstāj pirmo iespaidu uz apkārtējiem, tāpēc rūpējies par to, lai tas būtu neaizmirstams un neatkārtojams. Esi maiga un noslēpumaina ar Davidoff  Echo Woman.

Interneta veikalā 220.lv zvēlies arī jaunu aromātu savam vīrietim, draugam vai brālim. Escada Moon Sparkle noturīgais aromāts nevienu neatstās vienaldzīgu. Hugo Boss Soul ekskluzīvās smaržas ir kā radītas īstam vīrietim. Tas ir aromāts, kas izpaudīs vīrieša iekšējās pasaules vilinošo klusējošu spēku. Pērc smaržas sev un iepriecini ar tām savus draugus. Lai gan mēdz teikt, ka ir grūti atrast piemērotas smaržas dāvanai, tā nav taisnība. Tualetes ūdeni, ko atzīst visā pasaulē, nevar nepienācīgi nenovērtēt. Ja vēlies iegādāties smaržas dāvanai, tad neizmirsti izvēlēties arī attiecīga dizaina flakoniņu

Interneta veikals 220.lv ir Tava iespēja iegādāties preces arī līzingā. Neizdod visu naudu uzreiz, katru mēnesi kādu noteiktu summu.

Atceries – interneta veikalā 220.lv pieejamas smaržas viņai un viņam par īpašām cenām. Izmanto savu iespēju ieviest jaunus aromātus savā ikdienas dzīvē. Iepērcies interneta veikalā un būtiski ietaupi savu laiku.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply