Kontaktlēcas ar piegādi uz mājām

lēcas cenasIr dienas, kad itin viss krīt ārā no rokām un vienai sīkai neveiksmei seko nākamā. Tādās dienās liekas – ja kaut kas var noiet greizi, tas noteikti notiks. Tā nesen gadījās arī man.

Mans ikdienas ritms šobrīd ir samērā saspringts un haotisks. Nesen pārcēlāmies uz jaunu mājvietu un vēl neesam paguvuši iekārtoties, turklāt mūsu ģimenē ir ienācis mazulis. Meitiņa nenoliedzami sagādā mums milzums prieka, taču prasa pastāvīgas rūpes un uzmanību. Tā kā mani vecāki dzīvo citā pilsētā, meitu lielākoties pieskatu viena. Vīrs, protams, palīdz, kā mācēdams, tomēr lielākoties ir aizņemts darbā un bieži dodas komandējumos ārpus valsts.

Katra jaunā māmiņa pazīst nogurumu un pastāvīgo vēlmi pēc kārtīgas izgulēšanās. Pat vismierīgākais mazulis reizēm parāda raksturu, un tad par pilnvērtīgu miegu uz brīdi nākas aizmirst. Viena no šādām dienām bija arī pagājušajā nedēļā.

Vīrs jau pāris dienas atpakaļ bija devies darba braucienā uz kādu no kaimiņvalstīm, savukārt mazā jau trešo nakti nebija ļāvusi man gulēt –ārsts teica, ka pie vainas varētu būt vēdergraizes. Tā nu rīts bija iesācies ar pamatīgu traci. Steidzoties uz bērnistabu, paklupu pār kādu no mantu kastēm un piedzīvoju nepatīkamu kritienu – pašai viss bija kārtībā, taču pamatīgi bija cietušas manas brilles.

Jāatzīmē, ka mana redze jau kopš mazotnes ir slikta, tāpēc brilles esmu nēsājusi gandrīz visu dzīvi. Bez tām jūtos diezgan bezpalīdzīga un sīkas detaļas saskatu tikai ar grūtībām. Taču nu manas brilles bija pagalam. Dažkārt mēdzu lietot arī kontaktlēcas, tāpēc zināju, ka tām noteikti kaut kur ir jābūt, tāpēc, turot mazo, ar brīvo roku centos sameklēt lēcu iepakojumu. Visbeidzot kontaktlēcas bija atrastas, taču, kad mēģināju tās ievietot acīs, viena, kā par spīti, izkrita man no rokām, iekrītot tieši tikko izrevidētās mantu kaudzes vidū.

Tā kā bez brillēm vai kontaktlēcām funkcionēt praktiski nespēju, biju izmisumā. Mazo vienu atstāt nevarēju, savukārt jaunos kaimiņus nepazinu tik labi, lai uzticētu viņiem mazuli vai lūgtu braukt uz veikalu pēc kontaktlēcām. Turklāt lielākoties izmantoju brilles – man nebija ne jausmas, kādas ir lēcu cenas un vai mājās ir pietiekami daudz skaidras naudas. Zvanīju vīram, un viņš mani nomierināja, norādot, ka mūsdienās kontaktlēcas noteikti iespējams iegādāties internetā.

Ar grūtībām atradu vajadzīgo mājas lapu. Dr Lensor interneta veikalā atrodams plašs kontaktlēcu piedāvājums, bez tam šeit aplūkojamas arī piedāvāto lēcu cenas. Pasūtīšana arī ir pavisam vienkārša – kontaktlēcas ir skaidri un saprotami sadalītas kategorijās, atbilstoši to veidam. Vienas dienas kontaktlēcu komplektu atradu pavisam vienkārši. Pēc tam nepieciešams norādīt lēcu stiprumu un rādiusu. Izvēlētā prece tiek ievietota grozā, kuru iespējams apskatīt, lai apstrādātu pasūtījumu. Kad tas paveikts, jāizvēlas piegādes veids – interneta veikals piedāvā arī ekspres kurjera pakalpojumus – izvēloties šo opciju, kontaktlēcas tiek piegādātas pat vienas stundas laikā! Savukārt par pasūtījumu iespējams norēķināties gan skaidrā naudā, gan izmantojot internetbanku. Kad pasūtījums noformēts, sistēma norāda kopējo lēcu cenu, līdz ar to katrs var izvēlēties sev piemērotāko maksāšanas metodi.

Tāpat jāpiemin profesionālā apkalpošana – tā kā bez brillēm bija grūti saskatīt visu nepieciešamo informāciju, zvanīju uz Lensor informatīvo tālruni. Laipna un ļoti pacietīga konsultante man detalizēti izskaidroja, kas jādara, lai noformētu un saņemtu pasūtījumu.

Jau pēc stundas kontaktlēcas man piegādāja kurjers. Tikmēr arī mazā bija nomierinājusies, un es varēju mierīgi turpināt savu dienu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : ,

Leave a Reply