Smaržas jebkurai dzīves situācijai

smarzas pricekillerVai zinājāt, ka sākotnēji parfimērija tika izstrādāta, lai palīdzētu slēpt nepatīkamu aromātu? Mūsdienās to mērķis ir pilnīgi atšķirīgs. Labas smaržas ir kā punkts uz „i”, kas papildina Jūsu tērpu un lai rada ideālo koptēlu, neatkarīgi no tā, kādā dzīves situācijā tās lietojat.   

Katram dzīves notikumam jāpiemeklē savs aromāts

 

Noteikta veida smaržu izvēle ir personīgās gaumes jautājums un savas personības izpaušana. Un pēdējais, bet ne mazāk svarīgais fakts – dažādu veidu parfimērija tiek lietotas dažādiem dzīves notikumiem. Vai Jūs zināt, kad lietot dažāda veida smaržas? Piem., ziedu un augļu aromāti būs piemērota izvēle pusdienu sanāksmei, savukārt spēcīgāks aromāts noteikti vairāk piederēsies vēlā vakara apmeklējot kādu kokteiļu ballīti.

Dažādi parfimērijas aromāti:

  • Ziedu aromāts – ziedu aromāti ir vispopulārākie un iemesls tam ir fakts, ka tie ir pietiekami smalki aromāti, kurus var lietot gandrīz jebkurā ikdienas laikā un dzīves situācijā. Visbiežāk aromāts sastāv no viena vai tieši pretēji, vairāku ziedu aromātu buķetes. Dažas no populārākajām ir rozes, lavandas, gardēnijas un to kombinācijas.
  • Augļu aromāts – arī augļu aromāti ir ļoti populāri un parasti tos izvēlas aktīvas sabiedrības sievietes. Pastāv iespēja izvēlēties teju jebkura augļa aromātu – mango, ābolu, persiku, ogu vai kombinācijas ar dažādu citu augļu notīm.
  • Citrusu aromāts – šis noteikti ir spēcīgs aromāts, izgatavotas speciālās kombinācijās ar citrona, apelsīnu un citu citrusu aromātiem.
  • Austrumu aromāts – austrumu parfimērija ir spēcīga un pārbagāta ar dažādām aromātu notīm. Tās ir bagātīgas, sulīgas un eksotiskas.

 

Ziedu aromāti būs ideāli piemēroti romantiskiem brīžiem, augļu aromāts derēs kā romantiskiem dzīves gadījumiem, tā ari vienkārši ballītei ar draugiem. Savukārt citrusu aromāti būs piemēroti ikdienas dzīvei, īpaši, ja priekšā gara un sarežģīta diena, jo citrusu aromāts piedos enerģiju un svaigumu. Tikmēr sievietes, svarīgiem nakts notikumiem var izvēlēties austrumu smaržas, kas radīs eksotisku un sievišķīgu noskaņu.

 

Pastāv arī citu veidu aromāti, piem., ar okeāna vai koksnes svaigumu, kas vairāk būs piemēroti vīriešiem. Lai vai kā, jebkuram dzīves notikumam var piemeklēt to labāko aromātu, jo izvēle ir ļoti plaša un savai gaumei, stilam un personībai atbilstošo parfimēriju var atrast ikviens.

Izvēlies labākos parfimērijas produktus interneta veikalā pricekiller.lv!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply