Skaistuma injekcijas izmantojot botulīnu

skaistuma botulīna injekcijasMūsdienās šī kosmētiskā un skaistumkopšanas procedūra nav nekas izbrīnas vērts, taču, daudzi nemaz nezinās, ka tā plašāk sāka tikt pielietota salīdzinoši nesen – tikai pirms 25 gadiem. Sākotnēji, botulīna injekcijas izmantoja dažādu slimību ārstēšanā, taču, atklājot pozitīvās izmaiņas pacientu ārējā izskatā, šīs injekcijas sāka piedāvāt arī kosmetoloģijas un skaistumkopšanas nozarē. Šo procedūru ir iecienījušas dažādas sabiedrībā populāras personības, jo kurš gan vēlas acīmredzami novecot televizora vai kino ekrānā. Arī tie, kuri vēlas apslāpēt vecuma izpausmes sejā, labprāt izanto šo procedūru, turklāt, tā nemaz nav tik dārga, ja ņem vērā to, ka efekts tiek iegūts uz veseliem 3 mēnešiem.

Vai skaistuma (botulīna) injekcijām pastāv vecuma ierobežojums?

Vai šīm procedūrām pastāv vecuma ierobežojums? It kā nē, ja neņem vērā faktu, ka nepilngadīgām personām kosmētisku manipulāciju gadījumos vai nu to neveic vispār, vai veic ar vecāku atļauju un rakstisku piekrišanu. Cilvēki ir dažādi, gluži tā pat kā mūsu dzīvesveidi, organisma īpatnības un citi rādītāji, kas liek mums novecot – citiem ātrāk, citiem vēlāk. Ir cilvēki kuri šādas procedūras sāk izmantot 25 gados, ir tādi, kas 40 un ir tādi, kas 60. Bet svarīgs faktors ir ādas stāvoklis un tas, cik strauji tā ir novecojusi. Citi šādā vecumā izskatās lieliski ar dažām grumbiņām, bet citiem āda ir tik ļoti novecojusi, ka nekas cits kā plastiskā operācija situāciju neglābs.

Kā izvērtēt – vajag vai nevajag?

Ņemot vērā to, ka šī procedūra atstāj iespaidu uz cilvēka ārējo izskatu, noteikti ir nepieciešams izvērtēt to, vai tā ir vajadzīga vai nē. Botulīna injekcijas nav lētas, taču arī par dārgām tās nevarētu nosaukt, ņemot vērā to, ka efekts tiek sniegts u 3 mēnešiem. Procedūra maksā vidēji no 140 eiro un uz augšu. Lielu ietekmi cenā nosaka ādas veids. Ņemot vērā to, ka pēc injekcijas var rasties nelieli zilumi un pietūkums, vēlams izvēlēties laiku, kad nav ieplānotas svarīgas tikšanās vai citi svarīgi plāni, kuros ārējais izskats spēlē lielu lomu. Piemēram, ja esat iecerējusi uz kāzām vai kādu citu svarīgu saviesīgu pasākumu mazliet atsvaidzināt savu izskatu, iesakām šo procedūru veikt dažas nedēļas ātrāk, lai āda nomierinās un organisms ir pielāgojies pārmaiņām.

No kā jāuzmanās?

Dažas dienas pēc procedūras nebūtu ieteicams nodarboties ar fiziskām aktivitātēm un slodzes, kas varētu paaugstināt asinsspiedienu, jo varēt rasties asins izplūdumi, kas būs redzami uz sejas. Arī solārijs un pirts dažas dienas pēc procedūras būtu jāizsvītro no darāmo darbu saraksta, jo šīs procedūras var kaitēt injekciju efektam. Arī sauļošanās pludmalē var kaitēt tiešo saules staru dēļ.

Kam var veikt skaistuma injekcijas procedūru?

Botulīns ir toksīns, kas lielās devās ir indīgs un pat nāvējošs. Injekcijām tiek izmantots atšķaidīts botulīns mazās devās, bet pat par spīti tam, nav ieteicams šo procedūru veikt dažiem cilvēkiem. No botulīna injekcijām būtu jāatturas topošajām māmiņām un sievietēm zīdīšanas periodā. Tā pat šī procedūra nav ieteicama hemofilijas slimniekiem un tiem, kas sirgst ar muskuļu vājumu. Ja ir iekaisusi botulīna injekcijai paredzētā vieta, nav ieteicams veikt šo procedūru. Ja lietojat antibiotikas, tad injekcijai nebūs nekāda jēga, turklāt, iepriekšējā vakarā nav ieteicams lietot alkoholu un uzdzīvot. Visideālāk būtu atpūsties un lieki netraucēt ķermeni un garu ar dažādiem saasinājumiem.

Rakstu sagatavoja portāls: http://www.botulinainjekcijas.lv

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : ,

Leave a Reply