Māris Štrombergs Pasaules Čempionātā nesasniedz pusfinālu

sporta ziņas bmxJaunākā informācija sporta ziņās vēsta, ka divkārtējam olimpiskajam čempionam Mārim Štrombergam kārtējā BMX Pasaules Čempionātā nav izdevies sasniegt pat pusfinālu. Par pasaules čempionu kļuva Lielbritānijas BMX sportists Laims Filips, bet Latvijas labākie braucēji šajās sacensībās – Māris Štrombergs un Toms Mankus tika līdz ceturtdaļfināla braucienam. 

Pasaules čempionāts BMX riteņbraukšanā norisinājās Oklendas sporta arēnā Jaunzēlandē. Tiek uzskatīts, ka šī BMX trase ir diezgan sarežģīta, jo tā ir šaura un ātra. Sieviešu grupā Latviju pārstāvēja Sandra Aleksejava, taču viņai neizdevās pārvarēt kvalifikācijas braucienu kārtu. Junioru konkurencē Latviju pārstāvēja Kristens Krīgers, kurš piedzīvoja kritienu, tādēļ neiekļūdams starp 16 labākajiem braucējiem.

Pieaugušo vīriešu konkurencē bet jau pieminētā Māra Štromberga un Toma Mankus Latviju pārstāvēja arī Rihards Veide. Visiem trim sportistiem izdevās pārvarēt kvalifikācijas kārtu. Astotdaļfināla braucienos Štrombergs pat bija otrais, pirmo vietu atdodams jaunzēlandietim Markam Vīleram. Ceturtdaļfinālam kvalificējās arī Mankus, savā braucienā iegūstot ceturto vietu. Štrombergs ceturtdaļfināla braucienā finišēja septītais, tādā veidā noslēdzot sacensības. Īsā Jaunzēlandes trase nav Štrombergam ērtākā un parocīgākā. Savukārt Mankus savā braucienā sasniedza sesto vietu, bet arī tas viņam neļāva kvalificēties pusfinālam.

Godalgotas vietas šajā pasaules čempionātā ieņēma Lielbritānijas pārstāvji Laims Filips (pirmā vieta ) un Lūiss Brethauers (trešā vieta) un mājinieks Marks Vīlers (otrā vieta).

Sekot līdzi Latvijas sportistu panākumiem ārzemēs dažāda mēroga un nozīmes sacensībās ērti vari, sekojot līdzi sporta ziņām. Kvalitatīvas un aktuālas sporta ziņas piedāvā ziņu portāls focus.lv. Focus.lv publicē sporta ziņas par svarīgākajiem notikumiem Latvijas un pasaules sportā, pievēršot uzmanību futbolam, basketbolam, hokejam, autosportam, ziemas sporta veidiem, tenisam un daudziem citiem sporta veidiem.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply