Kriminālziņu jaunumi ziņu portālā Focus.lv

KriminālziņasKatru dienu Latvijā un pasaulē notiek ne mazums sīku un ne tik sīku noziegumu, par kuriem būtu jābūt informēties visiem iedzīvotājiem. Mājaslapa Focus.lv ir gatava kļūt par starpnieku starp Jums (ziņu lasītāju) un ziņām ( pasaulē aktuālo). Kriminālziņu sadaļa ir izveidota tā, lai Jūs varētu vieglā un pārskatāmā ceļā iegūt nepieciešamo informāciju par aktualitātēm noziegumu pasaulē.

Esiet daļa no notikuma

Katru dienu bez vēsts pazudušos skaits pieaug. Pazūd suņi, kaķi un citi mājdzīvnieki. Katru dienu tiek nozagts milzīgs skaits velosipēdu, mobilo telefonu un citu lietu. Un, vai cilvēku nepārņem gandarījuma sajūta, ja viņš ir kļuvis par daļu no nozieguma procesa un atgriezis tā īpašniekam viņam piederošu lietu? Esiet acīgi. Ja uz ielas redzat aizdomīgas darbības, nekavējoties zvaniet policijai, ja ir gadījies būt aculieciniekam autoavārijā – nebēdziet prom, bet gan palīdziet policijai izprast notikumu gaitu. Kas zina, varbūt arī Jūs kādreiz iekļūsiet Focus.lv mājslapas sadaļā „Kriminālziņas” Bet nē, ne jau kā noziedznieks, bet kā cilvēks bez kura palīdzības notikums nebūtu atrisinājies. Tieši tāpēc sekojiet līdzi jaunākajām ziņām sadaļā „Kriminālziņas”. Esiet aktīvs Latvijas pilsonis, kas ar savu līdzdarbību sekmē labu augsni no noziegumiem tīrai valstij. Jūs, iespējams, pārņem jautājums, kāpēc par uzticamāko ziņu portālu izvēlēties Focus.lv? Atbilde elementāra – jo šī ziņu portāla vērtības ir demokrātija, iecietība, atvērtība, plurālisms, cilvēcība.

Nozieguma kuriozs

Tiesas sēdes laikā Mičigānā, kāds narkotiku glabāšanā apsūdzētais vīrietis vārdā Kristofers Jansens paziņoja, ka policija viņa mājā veica kratīšanu bez ordera. Prokurors atbildēja, ka jaka, kas bija mugurā Kristoferam kratīšanas laikā izskatījās aizdomīgi, jo no tās spraucās ierocis, tāpēc orderis nebija nepieciešams. „Pilnīgas muļķības” – izsaucās Jansens, – „man mugurā ir tā pati jaka, kas kratīšanas laikā, kur šeit var noslēpt ieroci?” Pateicis to, apsūdzētais novilka jaku un iedeva to tiesnesim. Apskates laikā tiesa konstatēja, ka jakas kabatā atrodas paciņa ar kokaīnu. Tiesas sēdei bija nepieciešams pārtraukums, jo tiesnesis kādas 5min nespēja novaldīt smieklu lēkmi.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply