Smalkie Frederique Constant pulksteņi

Frederique Constant pulksteniStarp neskaitāmi daudzajām pulksteņu ražošanas kompānijām atrodamas tādas, kuras uz konkurentu fona īpaši izceļas ar precīzi pārdomātām niansēm, tādējādi savus meistardarbus padarot unikālus un neatkārtojamus. Kā vienu no šādām kompānijām vērts pieminēt Frederique Constant, kuras devīze skan kā drosmīgs pamudinājums – „Dzīvo ar kaisli!”.

Gluži tik pat vilinoši kā kompānijas devīze ir arī tās piedāvātie rokas pulksteņi. Tie izceļas ar rūpīgi pārdomātu, klasiskā stilā ieturētu dizainu, tomēr tikai retais pulksteņa nēsātājs, palūkojoties uz savu aksesuāru, spēj apjaust, cik garu ceļu smalkais Frederique Constant pulkstenis veicis, lai nonāktu pie sava īpašnieka. Viena no kompānijas izvirzītajām prioritātēm ir kvalitāte un šajā jautājumā netiek pieļauti nekādi kompromisi –pirms pulksteņu nodošanas tirdzniecībā tas tiek vairāku cilvēku un īpašu tehnoloģiju pārbaudīts,lai nodrošinātu tikai pašas augstākās kvalitātes izstrādājumus. Katra pulksteņu modeļa komplektēšana ir absolūts rokudarbs, un tas tiek darīts ar patiesu mīlestību un kaisli par savu darbu.

Frederique Constant laikrāži ir aprīkoti ar Šveices mehānismiem, kas pavisam noteikti apliecina to augsto kvalitāti un nevainojamo precizitāti. Tomēr ne tikai precizitāte, bet arī tā izskats ir būtisks faktors pulksteņu ražošanas procesā, un tieši tādēļ kompānija par savām prioritātēm izvirzījusi arī rūpīgu dizaina izstrādi un inovāciju ieviešanu. Lai arī visi pulksteņi ieturēti klasiskā un elegantā stilā, to vērtība slēpjas īpaši pārdomātās un rūpīgi izmeklētās detaļās, kas katru laikrādi padara par neatkārtojamu mākslas darbu.

Veidojot savus meistardarbus pēc senām pulksteņu darināšanas tradīcijām, Frederique Constant tomēr daudz iegulda tieši inovāciju attīstībā, lai veiktu dažādus uzlabojumus un piedāvātu aizvien jaunus un radošus risinājumus gan tehniskā, gan dizaina jomā. Tas, kādēļ kompānija īpaši izceļas uz citu pulksteņu ražotāju fona, ir tās darbinieku komanda, kas ar patiesu degsmi, iedvesmu un mīlestību uz savu darbu rada katru unikālo izstrādājumu. Tieši aizrautība un kaisle ir galvenais virzītājspēks izcilas kvalitātes un pilnības sasniegšanai.

Būtisks ir fakts, ka Frederique Constant neaprobežojas tikai ar pulksteņu ražošanu elitāram cilvēku lokam, bet gan par savu galveno mērķauditoriju uzskata cilvēkus, kas vēlas baudīt augstas kvalitātes pulksteņus par saprātīgu cenu. Kompānija sev izvirzījusi ļoti cilvēcīgu prioritāti – sniegt iespēju aizvien lielākam cilvēku skaitam iegādāties augstas kvalitātes un izcila dizaina pulksteņus, vienlaikus neizdodot par tiem pārāk daudz naudas.

Turpinot runāt par cilvēcību, kompānija nolēmusi daļu no saviem ienākumiem ziedod labdarībai, piemēram, 2009.gadā Frederique Constant piedalījās bērnu kardioloģijas slimnīcas remontdarbos, lai mazie pacienti, kas pārcietuši sirds operāciju, atveseļošanās laikā savās palātās varētu priecāties par skaistiem un krāšņiem sienu zīmējumiem. Kompānija īpaši daudz līdzekļus ziedojusi fondiem, kas nodarbojas ar bērnu ārstēšanu un aprūpi trešās pasaules valstīs.

Frederique Constant pulksteņi, kas ar savu eleganci un izsmalcinātību silda ne tikai to nēsātāju sirdis, bet palīdz arī citām sirdīm kļūt veselām un piepildīties ar prieku.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : ,

Leave a Reply