Dāvanas, par kurām priecāsies ikviens, kas aizraujas ar lasīšanu

stāvlampasJa esi dāvanas meklējumos kādam draugam, kurš aizraujas ar grāmatu lasīšanu, tad varam ieteikt idejas, kuras noteikti iepriecinās gaviļnieku.

Grāmata

Ja pārzini, ko Tavs draugs lasa un kādu nākamo grāmatu ir iecerējis izlasīt, tad vari uzdāvināt viņam kārtoto grāmatu vai kādu citu, ja pārzini viņa gaumi un mīļākos rakstniekus. Īpaši ērti tas ir situācijās, kad grāmatas ir vairākās daļās, un esi lietas kursā, ka draugs lasa jau kādu no daļām.

Dāvanu karte

Uzdāvinot dāvanu karti, vari būt pavisam drošs, ka draugs to izmantos pēc saviem ieskatiem. Šis ir labs risinājums, ja nepārzini precīzas drauga vēlmes, taču dāvinot dāvanu karti kādā no vietām, kuru iecienījis Tavs draugs, nekad nekļūdīsies.

dāvanu karte grāmatu veikalā ļaus saņēmējam iegādāties savu kāroto grāmatu;

dāvanu karte optikas salonā noderēs, ja viņš lieto brilles vai lēcas, un viņam tās nepieciešamas arī lasot. Tas būs arī kā atgādinājums, ka jāparūpējas par savām acīm. Šajos salonos var nopirkt arī aksesuārus un briļļu kopšanas līdzekļus.

Abonements

Ja Tavs draugs ir žurnālu lasītājs, tad vari dāvināt mīļākā žurnāla abonementu.

Grāmatzīme

Par grāmatzīmi priecāsies ikviens, kam patīk lasīt, jo nereti sanāk tās pazaudēt. Mūsdienās pieejamas ļoti dažādas grāmatzīmes, papīra grāmatzīmes, ādas, koka, auduma un pat metāla grāmatzīmes, kas parasti arī ir visdārgākās. Ja vēlies īpaši personisku dāvanu, vari iegravēt grāmatzīmē saņēmēja vārdu vai kādu īpašu teicienu, kas zināms tikai Jums abiem.

Lampas

Tiem, kas lasa, ne vienmēr atrodas laiks lasīt dienasgaismā. Vakaros lasot ne vienmēr ir tas piemērotākais apgaismojums. Lai nebojātu acis, nepieciešams kārtīgs, labs apgaismojums, kuru var nodrošināt piemēroti gaismas objekti. Piemēram, naktslampiņas, ja lasa gultā pirms iemigšanas, vai stāvlampas (lasīt vairāk), ja mīl lasīt atpūšoties dīvānā vai atpūtas krēslā.

Atpūtas krēsls

Noteikti esi pamanījis, kur Tavs draugs visbiežāk lasa un vai viņam ir tam pienācīgi piemērota vieta. Ērts atpūtas krēsls būtu lieliska dāvana, ja vēlies draugam lasīšanu padarīt vēl lieliskāku.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply