Kāpēc izvēlēties polikarbonāta siltumnīcas

polikarbonāta siltumnīca cenaPēdējos gados varam vērot, ka siltumnīcu lauciņu arvien aktuālāk pārņem polikarbonāts.

Siltumnīcām parasti izmanto šūnu polikarbonātu, kas veidojas no diviem vai vairākiem caurspīdīgiem plākšņu slāņiem, kas savā starpā savienoti ar lielu daudzumu savienojumu.

Tieši dēļ šīs uzbūves, polikarbonātam piedēvē unikalitāti, ar tā labo siltuma un gaismas vadītspēju, lielo izturību un mazo svaru.

Polikarbonāta siltumnīcas augiem ir labvēlīgas, jo ultravioletais starojums izejot cauri polikarbonātam, izkliedējas, un tādejādi šis starojums netiek līdz augiem, kurus Jūs audzējat savā siltumnīcā. Tas nozīmē, ka augi neapdegs, taču gaisma tos labdabīgi ietekmēs.

Taču Tev jāzina, ka izvēloties šūnu polikarbonātu, jāraugās, lai tam no virspuses būtu uzklāts ultravioleto starojumu aizsargslānis, lai tas kalpotu ilglaicīgi.

Lai siltumnīca Tev kalpotu ilgi, karkasa nosegšanai izmanto 4 mm un 6 mm biezas šūnu polikarbonāta loksnes.

Ziemā šīs siltumnīcas nav jādemontē, jo tās iztur sniega slodzi.

Ērtas tās ir arī ar to, ka tajās viegli ierīkot vēdlodziņus vai nākotnē siltumnīcu pagarināt, uzstādot papildus posmus.

Ja vēlies, lai Tavu dārzu rotā glīta, viegli kopjama un ilgmūžīga siltumnīca, tad Tev jāizvēlas polikarbonāta siltumnīca cena, protams, būs lielāka kā plēves siltumnīcām, bet Tev nebūs katru sezonu jāprāto par plēves maiņu un liekiem darbiem.

Uzstādot polikarbonāta siltumnīcu, ir jābūt kaut nedaudz iemaņām, un jāpakonsultējas ar zinošiem speciālistiem kā to vislabāk izdarīt. Kā arī ir precīzi jāizplāno kur liksi siltumnīcā durvis un vēdlodziņus.

Šis viss izpaliek, ja izvēlaties jau gatavu siltumnīcu, kas patiesībā ir labs variants kā tikt pie simpātiskas siltumnīcas. Veikalos piedāvātajām siltumnīcām jau standartā ir paredzētas durvis un vismaz viens vēdlodziņš. Tādā gadījumā svarīgi tikai saprast kādam mērķim vēlaties šo siltumnīcu, vai savam ģimenes priekam, vai vēlaties audzēt un pārdot produkciju, atkarībā no tā arī jāizvēlas siltumnīcas lielums.

Interneta mājās lapā 220.lv pašlaik plašā klāstā tiek piedāvātas siltumnīcas, un ir iespēja tās iegādāties arī uz nomaksu, kas mūsdienās ir ļoti ērti un sniedz mums izvēles brīvību.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply