Pirmie dārza darbi, kas veicami pavasarī

dārza mēbeles internetā Kad ziema ir pagājusi, un dārzā iezogas pirmie saules stari, tad dārzu īpašnieki lūkojas uz saviem dārziem un secina, ka sāksies lielie darbi.

Šeit aprakstīsim pirmos nepieciešamos darbus dārzā, jo plānošana vienmēr liek darbiem vieglāk rosīties.

Sakārto vidi

Pirmais, kam vajadzētu ķeries klāt būtu vides sakārtošana, jo pēc sniega nokušanas, dārzs ir pilns sakritušu lapu, vēju un sniegu nolauztu zaru. Zālājos redzama vecā zāle, no kuras vajadzētu atbrīvoties. Ķeries pie grābekļa, jo tas šajā darbā būs labākais palīgs.

Parūpējies par kokiem

Nākamais darbiņš, kas parasti vislabāk veicams marta beigas, ir koku atzarošana. Aplūko savus kokus un nogriez bojātos, liekos un pāraugušos koka zarus. Tas palīdzēs kokam labāk augt un augļu kokiem ražot vairāk augļu. Šajā darbā Tev noteikti būs nepieciešamas kāpnes un krūmu griežamās dārza šķēres.

Parūpējies par augiem un ziediem

Ja Tavā dārzā ir ziemcietes, tad ja tās uz ziemu bijušas piesegtas, tad pavasarī tās lēnām pakāpeniski vari atsegt, lai tās pierod pie jaunā gadalaika un krasajām temperatūras svārstībām. Starp ziemcietēm ir arī rozes, kuras pilnībā ieteicams atsegt tikai tad, kad zeme ir pilnībā atkususi.

Lai sajustu pavasara burvību, tad podos vai puķu kastēs vari iestādīt skaistas pavasara puķes, kas Tevi un ikvienu ciemiņu priecēs, piemēram, atraitnītes, kas ir īsteni pavasara ziedi.

Padari dārzu atkal mājīgu

Atklājot dārza sezonu laiks iznest dārzā visu, kas Tev pieejams, lai atdzīvinātu to un padarītu par mājīgu. Piemēram, dārza mēbeles un šūpuļtīklu, grilu.

Pēc pirmajiem dārza darbiem ir nepieciešams dārzu arī apdzīvot. Uztaisāt pasēdēšanu ģimenes lokā, svaigā gaisā pie ugunskura ar siltu tēju un laukā grilētu ēdienu.

Un ja pašlaik esi tikai dārza iekārtošanas procesā, tad dārza mēbeles internetā atrodamas plašā klāstā, tostarp aplūkot tās vari neizejot no mājām, Tev vajadzīgs tikai dators un interneta pieslēgums. Izvēlies sev tīkamākās mēbeles un šī vasara Tev noteikti būs atpūtas un ciemiņu bagātāka.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply