Raksts ir ievietots kategorijā "Dažādi"

No articles in this category.

Kārtot pēc:

Dāvanas, par kurām priecāsies ikviens, kas aizraujas ar lasīšanu

Ja esi dāvanas meklējumos kādam draugam, kurš aizraujas ar grāmatu lasīšanu, tad varam ieteikt idejas, kuras noteikti iepriecinās gaviļnieku.

Kā  funkcionālā gulta atvieglo ikdienu?

Ja tuvinieku piemeklējušas nopietnas veselības problēmas vai smaga trauma, jāiziet ilgstošs rehabilitācijas kurss. Ikdiena vairs nav iedomājama bez funkcionālās gultas. Atveseļošanās periods ir gana grūts gan pašam slimniekam, gan aprūpētājiem, tādēļ ļoti svarīgi ir darīt visu iespējamo, lai nodrošinātu maksimālu slimnieka patstāvību un vienlaikus atvieglotu arī aprūpētāja darbu.

Pirmie dārza darbi, kas veicami pavasarī

Kad ziema ir pagājusi, un dārzā iezogas pirmie saules stari, tad dārzu īpašnieki lūkojas uz saviem dārziem un secina, ka sāksies lielie darbi. Šeit aprakstīsim pirmos nepieciešamos darbus dārzā, jo plānošana vienmēr liek darbiem vieglāk rosīties.

Kā pareizi iegādāties atbilstošu velosipēdu bērnam?

Visi mēs atceramies patīkamo un priekpilno kņudoņu un tauriņus vēderā, kad dāvanā saņēmām savu pirmo velosipēdu. Pirmie nedrošie mirkļi, aizraujošā mācīšanās un pēc neilga laika jau varējām traukt pa sētu un mazām sānieliņam.

Kāpēc izvēlēties polikarbonāta siltumnīcas

Pēdējos gados varam vērot, ka siltumnīcu lauciņu arvien aktuālāk pārņem polikarbonāts. Siltumnīcām parasti izmanto šūnu polikarbonātu, kas veidojas no diviem vai vairākiem caurspīdīgiem plākšņu slāņiem, kas savā starpā savienoti ar lielu daudzumu savienojumu.

Vai iegādāties mazu vai lielu māju?

Plānojot mājas iegādi, var būt diezgan grūti izlemt – iegādāties lielāko māju, ko var atļauties, vai tomēr izvēlēties kaut ko pieticīgāku. Un vai mājas platība patiešām ir tikpat svarīga kā tas, ko dizaineris telpā var paveikt?

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties telti?

Vasarai sākoties, naktis kļūst siltākas un aktīvie ceļotāji dosies ceļā, lai atpūstos pie dabas. Lai komfortabli izbaudītu siltās vasaras naktis, svarīga būs guļammaisu, telts un matraču izvēle. Šajā rakstā aprakstīšu, kam jāpievērš uzmanība, lai Tu izvēlētos vispiemērotāko telti tieši sev.

Laimīgas dzīves pamatprincipi

Bieži vien ir tā, ka cilvēki savā dzīvē daudz ko nožēlo. Viņi pārdzīvo par to, ko ir, vai arī nav izdarījuši. Bieži vien uztraucas par vissīkākajām un nenozīmīgākajām lietām. Šāds uztraukums un bažas neļauj pilnvērtīgi izbaudīt ikvienu mirkli. Mēs katrs pats esam atbildīgs par to, lai mūsu dzīve būtu laimīga. Atliek vien piekopt pāris pamatprincipus, […]

Kāpēc vecākiem izvēlēties priekš bērna skrejriteni?

     Mūsdienās, kad visa ir pāri pārēm, pie tam vēl iespaidīgā daudzumā un, kad tehnoloģiju un dažādu mantu attīstība ir tikai un vienīgi augstā līmenī, kas vēl aizvien attīstās, tad jāspēj tik saprast, ko vēlies un cik daudz.

4 jautājumi, uz kuriem atbildēt pirms mājokļa iegādes

Pavasaris un vasara nereti ir tās sezonas, kurās tiek iegādāts lielākais skaits mājokļu. Taču, lai arī doma par jaunu, mājīgu un modernu dzīvesvietu skan labi, mēdz gadīties, ka daļa pircēju lēmumu par tik nopietnu pirkumu pieņem pārāk strauji, neizsverot visus plus un mīnusus. Un ir taču tik daudz lietu, par kurām domāt, plānojot mājokļa iegādi.