Apavi internetā – misija iespējama!

apaviDroši vien ne reizi vien esat dzirdējusi izteicienu: „Dodiet meitenei apavu pāri un viņa iekaros pasauli“. Tomēr, diez vai to pāri pietiek „dot“, taču apavi – tas ir viens no galvenajiem sievietes aksesuāriem: tos ir jautri pielaikot, valkāt, bet vairāk par visu – ar tiem jābūt pilns skapis.

Taču pētījumi parādīja, ka visvairāk sievietes iepriecina … pats apavu pirkšanas process! Apmeklēšana modes veikalā, jaunu apavu smarža, kvalitatīvi materiāli, patīkams personāls un varenums par izvēles iespēju – izskatās, nekas nevar izmainīt šo patīkamo pieredzi. No otras puses, mainoties laikiem un katru dienu nepielūdzami paātrinoties dzīves tempam katra minūte kļūst zelta vērta. Ko tas nozīmē? Lūk, ir pienācis laiks sākt iepirkšanos internetā. Tika novērots, ka pat lielākās iepirkšanās fanes aizvien biežāk sāk rakņāties pa interneta preču plauktiem. Un tas nemaz nav dīvaini, taču apavi internetā – tās ir neierobežotas izvēles iespējas. Turklāt, šādā veidā iepatikušos apavus var iegādāties daudz ātrāk, ērtāk un arī neiztērējot milzum daudz naudas. Vēl viens iepirkšanās internetā pluss – šādā veidā iegādāti apavi ir glābiņš visiem tiem, kuriem nav laika vai kuri nevar ciest staigāšanu pa veikaliem. Taču veikals kas darbojas 24 stundas diennaktī ir īsts sapnis! Shutterstock foto /Balerīnas apavi sievietēm.

Tomēr, Latvijā pircēji pagaidām vēl ir diezgan konservatīvi šajā jautājumā. Kaut arī katru gadu internetā iepērkošos iedzīvotāju procents aug, kopējā situācija valstī paliek zemākā pozīcijā salīdzinot ar citām Eiropas valstīm. Kādi iemesli to nosaka? 220.lv interneta veikala pārstāvji apgalvoja, ka izšķirošs faktors bieži kļūst bailes izšķiest naudu iegādājoties nepiemērotus apavus. „Cilvēki bieži nepadomā par to, ka lai netiktu maldināts, pat šādam, šķietami, vienkāršam solim kā iepirkšanās internetā, vajag vienkārši labi sagatavoties“ – sacīja speciālisti. Taču kā to izdarīt? 220.lv pārstāvji piedāvā dažus parastus padomus, kuri palīdzēs izvairīties no visbiežāk sastopamajām kļūdām. Izvēlieties drošu veikalu. Pirmais un svarīgākais padoms, plānojot iegādāties apavus internetā – izvēlēties drošu veikalu. Ideālā gadījumā tam jābūt ne tikai internetā, bet arī jābūt fiziskai pārstāvniecībai pilsētā vai valstī, kurā Jūs dzīvojat. Šādā veidā būsiet pārliecinātas par to, ka neveiksmīga pasūtījuma gadījumā varēsiet viegli sazināties ar veikala pārstāvjiem un atgriezt vai nomainīt nepiemēroto preci. Noskaidrojiet veikala preču atgriešanas politiku. Reti kurš vēlas velti tērēt laiku lasot garos un garlaicīgos veikala politikas nolikumus, taču tas ir diezgan svarīgi lai pārliecinātos par to, vai jūsu iegādāties plānoto preci varēsiet atgriezt. Atcerieties, ja veikals atgriešanas iespēju piemin tikai ļoti neskaidri, izvirza sevišķi augstus noteikumus vai vispār par to nerunā – tā ir zīme, ka, lai atgrieztu preci, var rasties grūtības. Vida Press foto /Augstpapēžu kurpes. Pievērsiet uzmanību uz lappusē redzamajām fotogrāfijām.

Pērkot apavus internetveikalā tur redzamais foto kļūst varbūt par galveno informācijas avotu par apavu izskatu. Lai pieņemtu piemērotu lēmumu un iegādātos apavus, kuri atbilst internetā redzamai bildei, izvēlieties veikalus, kuri sniedz augstas kvalitātes, spilgtas fotogrāfijas, kurās apavi redzami skaidri un nerada nekādus papildus jautājumus. Uzmanīgi izlasiet preču aprakstu. Kaut arī spilgtas, augstas kvalitātes foto var palīdzēt saprast, kā izskatās apavi, tomēr, ar to vien nepietiek, lai saprastu to kvalitāti. Tieši šī iemesla dēļ ir ļoti svarīgi ne tikai skatīties un analizēt foto, bet arī izlasīt apavu aprakstus, kuri palīdzēs novērtēt apavu kvalitāti un arī materiālus, no kuriem tie ir izgatavoti. Painteresējieties par apavu krāsu. Vēl viens foto mīnuss – tos skatoties, diemžēl, nevaram zināt, kāda ir reāla apavu krāsa. Krāsu atšķirību var nosacīt ne tikai foto kvalitāte, bet arī ierīce, no kuras uz to skatāmies – portatīvajā datorā, planšetdatorā vai mobilajā telefonā apavi un to krāsa var izskatīties absolūti dažādi. Lai nekļūdītos, meklējiet precīzu informāciju produkta aprakstā vai sazinieties ar pārdevēju pa tiešo. Izvēlieties piemērotu apavu lielumu. Nav noslēpums , ka viena no būtiskajām lietām pērkot apavus internetā – izvēlēties piemērotu to lielumu. Taču kā to izdarīt? Pietiks tieši uzzināt savu pēdas lielumu. Jums būs vajadzīga balta papīra lapa, zīmulis un lineāls. Uzvelciet plānu kokvilnas zeķi un nolieciet kāju uz lapas. Paņemiet zīmuli un ar to uzmanīgi apvelciet pēdas kontūru. Iegūtu formu izmēriet ar lineālu no pirkstiem līdz papēža – tas arī ir jūsu apavu lielumus. Starp citu, ir noderīgs šādā veidā izmērīt abas pēdas – bieži ir gadījumi, kad dažādu pēdu lielumi ir atšķirīgi. Lai internetā iegādātie apavi būtu piemēroti, vajadzētu vadīties ar lielāko pēdas izmēru. Saņemtos apavus uzreiz pielaikojiet. Līdz ko saņemsiet apavu sūtījumu, neko negaidot un pat nenoplešot uzlīmes tos pielaikojiet. Tā Jūs būsiet pārliecināti par to, ka uzreiz ieraudzīsiet apavu defektus un kamēr nav beidzies apavu atgriešanas termiņš varēsiet tos atgriezt. Apavi internetā – tas ir katras laiku taupošas un stilīgas sievietes sapnis. Izmēģiniet šos dažus šķietami parastus padomus un pārliecināsities, ka būt stilīga netērējot daudz dārgā laika un neiztērējot kaudzi naudas ir iespējams!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply