MobileMonsters servisa centrs

Katrs mobilo sakaru ierīču servisa centrs parasti cenšas piedāvāt vislabāko servisu saviem klientiem, taču ātri vien ieslīgst vienveidībā un neizstrādā jaunus piedāvājumus, kas noved pie tā, ka biznesam ir pienācis gals. MobileMonsters servisa centrs nodrošina kvalificētus darbiniekus un kvalitatīvas detaļas un aksesuārus, kas neliks rasties jautājumiem par preču oriģinalitāti un darba kvalitāti. Viss, protams, atkarīgs no defekta, taču bieži vien labošanu ir iespējams veikt nepilnas stundas laikā, turklāt klientam klāt esot, kas ir papildus drošība garants tam, ka sniegtie pakalpojumi ir kvalitatīvi un atbilst visām klienta prasībām. MobileMonsters servisa centrs atrodas Rīgā, taču preces piegādā visā Latvijā!

mobilemonsters-logo

Ko piedāvā servisa centrā?

Servisa centrs piedāvā diezgan plašu piedāvājumu klāstu un neaprobežojas tikai ar diagnostiku un ekrānu maiņu. MobileMonsters servisa centrs nodrošina šādus pakalpojumus: diagnostiku, displeju maiņu, šlejfu maiņu, skaļruņa, mikrofona un zvanītāja maiņu, uztvērēja maiņu gadījumos, ja tālrunis nespēj atrast tīklu, programmatūras uzstādījumus un atjauninājumus, tastatūras un džojstiku maiņu un remontu, barošanas elementu maiņu un remontu, sasistu displeja stiklu nomaiņu, atjaunošanu pēc ierīces saskares ar mitrumu, ierīces atjaunošanu pēc kritiena kā arī informācijas nolasīšanu no mobilajiem telefoniem, kas ir neatgriezeniski bojāti.

 

Cenas.

Protams, ka mūsdienās nekas nav pa velti un arī šis pakalpojums kaut ko maksā. Cenā tiek iekļauta maksa par maināmo detaļu un arī par darbu, kas galu galā būs lētāk, nekā jauna mobilā telefona pirkšana. Interneta veikalā atrodamās preces tiek piedāvātas par esošo cenu un nekādi slēpti uzcenojumi nav, jo servisa sniedzējs ir arī preces piegādātājs. Šis ir svarīgs aspekts, jo ļoti bieži, pasūtot detaļas no citiem servisa snidzējiem, nākas gaidīt nedēļās un pat mēnešiem ilgi, jo ir iesaistītas vēl citas personas vai uzņēmumi, kas piegādā pasūtītās detaļas. Šāds biznesa modelis un neefektīvs un bieži vien noved pie neapmierināta klientu loka un biznesa beigām, jo slikta slava iet pa priekšu. MobileMonsters servisa centrs ir savādāk un rūpējas par katru klientu!

Ienāc – www.mobilemonsters.lv un uzzini vairāk!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply