Praktiski padomi gatavojoties svētkiem: Kā atrast ideālu dāvanu?

dāvanas mammaiLai arī svētki parasti saistās ar gaišām sajūtām, tomēr tas nozīmē arī dažādas rūpes un satraukumu, piemēram, par dāvanu gādāšanu. Kā atrast dāvanu, kas patiešām iepriecinās?

Viena no iespējām, protams, ir pajautāt dāvanas saņēmēja vēlmes un tad attiecīgi to arī iegādāties, bet tas padarīs dāvanu bezpersonisku un pārāk paredzamu. Taču patiesībā atrast perfektu dāvanu nemaz nav tik sarežģīti. Vajadzīga tikai apņēmība un dažu padomu ievērošana.

Izvēlies oriģinālus risinājumus

Ja vēlies, lai dāvana patiešām iepriecina, esi radošs un izvēlies oriģinālus risinājumus. Piemēram, pirms iegādājies kārtējo suvenīru, kas gluži vienkārši krās putekļus plauktā, padomā, kādas aktivitātes gaviļniekam sagādātu prieku un apsver iespēju uzdāvināt kādu no piedzīvojumu dāvanām. Piemēram, vīrietim noteikti patiks kāds azartisks piedzīvojums – izbrauciens ar kvadraciklu vai lidojums ar paraplānu.

Savukārt, ja aktuālas dāvanas mammai vai kādai citai daiļā dzimuma pārstāvei, par labu risinājumu var kļūt kāda īpaša skaistumkopšanas procedūra vai fotosesija.

Jāpiebilst, piedzīvojumu dāvanas lieliski var pielāgot arī visiem dzīves notikumiem – dzimšanas dienām, kāzām, izlaidumiem, Māmiņdienai un citām svētku reizēm.

Uzzini gaviļnieka intereses

Ja zini, kas gaviļniekam sagādā patiesu prieku, piemērotu dāvanu atrast būs daudz vieglāk. Piemēram, ja viņš aizraujas ar dārzkopību, uzdāvini viņam dārza žurnāla abonementu, bet ja viņam tuva fotografēšana, pārsteidz ar iespēju piedalīties īpašā fototūrisma pārgājienā – aizraujoši mirkļi un skaisti fotoattēli garantēti!

Bet, ja tomēr par dāvanas saņēmēja gaumi neesi pārliecināts, par labu risinājumu var kļūt dāvanu karte, kas dod iespēju izvēlēties piemērotāko dāvanu. Turklāt, ja dāvanu karti iegādāsies kādā no piedzīvojumu dāvanu veikaliem, saņēmējs varēs izvēlēties ne tikai praktiskas lietas, bet arī dažādas aktivitātes – kas zina, iespējams tādā veidā piepildīsies ne viens vien sapnis!

Pasniedz personalizētas dāvanas

Drošs veids, kā nekļūdīties ar dāvanas izvēli, ir izvēlēties personalizētu dāvanu, kas saņēmējam ļaus sajusties īpašam – vai tā būtu kanva ar viņa mīļāko fotogrāfiju, unikāla puzle vai personalizēts pulkstenis – šāda dāvana atmiņā paliks vēl ilgi pēc tam.

Dāvanu gādā laicīgi

Ja vēlies bez stresa atrast ideālu dāvanu, nevis paļauties uz veiksmi beidzamā brīdī, sāc meklēt to savlaicīgi. Tā būs lielāka garantija, ka atradīsi vislabāko dāvanu, kas patiešām iepriecinās.

Protams, dzīvē ne visu var ieplānot – dažkārt svētku reize un līdz ar to arī vajadzība pēc dāvanas uzrodas visai pēkšņi. Arī tādās situācijās nav jāsamierinās ar kādu visai vienkāršu dāvanu, kas pasniegta tikai pienākuma pēc – ja izmantosi interneta sniegtās iespējas, dāvanu varēsi iegādāties jebkurā  ērtā laikā un arī saņemt to varēsi jau pavisam drīz.

Vai zināji?

Viena no iespējām, kur atrast dāvanas mammai, māsai, draudzenei, tētim, brālim, kā arī  citiem mīļajiem un tuvajiem, ir Visasdavanas.lv – ieskaties un izvēlies piedzīvojumu dāvanas un dažādus citus pārsteigumus jau tūlīt!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply