Kontaktlēcas presbiopijas korekcijai

aprūpes centrsLaika gaitā mūsu ķermenis piedzīvo dažādas pārmaiņas, un daudziem cilvēkiem, sasniedzot 40 gadu vecumu, pasliktinās redze – attīstās presbiopija jeb vecuma tālredzība. Acs lēca zaudē elastību, un cilvēks vairs nespēj skaidri saskatīt objektus nelielā attālumā. Nereti šis stāvoklis iet roku rokā ar tuvredzību, kas gluži tāpat attīstās līdz ar noteiktu vecumu. Lai novērstu redzes traucējumus, nepieciešams izvēlēties progresīvās lēcas – ērtu un drošu risinājumu, kas palīdzēs vienlīdz labi redzēt gan tālumā, gan tuvumā, gan vidējā attālumā. Progresīvo lēcu klāsts ir gana plašs, turklāt daudzveidīgs sortiments pieejams arī internetā, kur lēcas iespējams ērti pasūtīt un iegādāto preci saņemt mājās. Interneta veikalā Lensor.eu atrodami vairāki progresīvo lēcu veidi, turklāt ikvienam no tiem piemīt savas priekšrocības.

Air Optix Multifocal kontaktlēcas. Nevainojama kvalitāte par demokrātisku cenu – tās ir jaunās zīmola Alcon multifokālās kontaktlēcas. To forma ir īpaši izstrādāta tā, lai nevainojami pielāgotos acs kustībai, nodrošinot labu redzi visos attālumos un saglabājot izteiktu komfortu visas dienas garumā. Lēcas lietojamas vienu mēnesi, astoņu līdz desmit stundu režīmā. Lēcu cena – 6,45 eiro par vienu lēcu.

Proclear 1 day multifokālās kontaktlēcas. Vienas dienas lēcas būs izdevīgs risinājums tiem, kas kontaktlēcas vēlas lietot vien atsevišķos gadījumos, kā arī tiem, kuru acis ir īpaši jutīgas pret parastajām lēcām. Jāatzīmē, ka līdz ar presbiopiju pacients var piedzīvot izteiktu acu nogurumu un asarošanu, ko tāpat iespējams mazināt, izraugoties vienreizlietojamās lēcas. Zīmola CooperVision lēcu radīšanā izmantota unikāla tehnoloģija, kas ļauj lēcu nodrošināt ar trīs reizes lielāku šķidruma daudzumu, tādējādi sagādājot tavām acīm īpašu komfortu un atbilstošu mitruma līmeni. Lēcas tāpat sniedz nevainojamu skābekļa caurlaidību un aizsardzību pret lipīdiem un nosēdumiem. Augsta kvalitāte un drošs risinājums katrai dienai! Lēcu cena – 1,68 eiro par vienu lēcu.

PureVision multifokālās kontaktlēcas. Šo lēcu galvenā priekšrocība ir 30 dienu diennakts lietošanas režīms – ar tām iespējams pavadīt mēnesi bez pārtraukuma un neuztraukties par to izņemšanu, arī dodoties pie miera. Lēcu cena – 10,03 eiro par vienu lēcu.

Proclear multifokālās kontaktlēcas. Papildu citām zīmola CooperVision sniegtajām priekšrocībām, tai skaitā īpaši augstajam ūdens saturam, Proclear lēcas piemērotas visiem sfēras un ADD stiprumiem, tādējādi ļaujot ikvienam izraudzīties sev atbilstošoko risinājumu un baudīt kontaktlēcu sniegtās ērtības. Lēcu cena – 14,93 eiro par vienu lēcu.

Biofinity multifokālās kontaktlēcas. Biofinity lēcu radīšanā izmantotas īpaši modernas tehnoloģijas, kuru rezultāts ir trešās paaudzes silikonhidrogēla progresīvās lēcas. Diennakts valkāšanas režīms, augsts ūdens saturs, zema dehidrācijas iespējamība, aizsardzība pret nosēdumiem un pielāgotība dažādiem redzes stāvokļiem padara šīs lēcas par universālu risinājumu katrai dzīves situācijai. Lēcu cena – 20,16 eiro par vienu lēcu.

Proclear torsikās kontaktlēcas. Šīs lēcas paredzētas ne vien presbiopijas, bet arī astigmātisma korekcijai. Materiāls piesaista un notur ūdens molekulas, nodrošinot dienas mitrināšanu un īpaši augstu noturību pret lēcas decentralizāciju. Pateicoties to unikālajām īpatnībās, tās tāpat būs īpaši piemērotas cilvēkiem ar sausās acs sindromu. Lēcu cena – 36,21 eiro par vienu lēcu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , , , , ,

Leave a Reply