Ko darīt, lai knišļi netraucē baudīt vasaru?

            pretodu līdzekļiAk, vasara – gaidītākais gadalaiks, kurā ikviens sevi cienošs latvietis cenšas pēc iespējas vairāk atpūsties pie dabas krūts. Silta saulīte, pļavas ziedu reibinošā smarža, svaigās dārza veltes, vēlās nakts ezeru peldes…ko gan ziemeļniekam vēl vairāk varētu vajadzēt!? Šķiet daba latvietim vasarā dāvājusi visu, ko sirds kāro, lai tas varētu sagatavoties drūmajam un augstajam rudens un ziemas periodam. Tomēr nekas nav tik perfekts, kā sākotnēji šķiet. Arī saldajā vasaras medus podā gadās pa kādam darvas pilienam – Latvijas odi šķiet ir visuzmācīgākie un neciešamākie pasaulē! Šoreiz dalīsimies pieredzē ar visdrošākajiem un efektīvākajiem veidiem, kā šos Latvijas mazos, spārnotos velnus nelaist sev klāt!

            Pirmkārt, jāsaka, ka, pirms ķerties pie kādām atbaidīšanas metodēm, jāatceras pamata lietas, kuras katrs uz savas ādas piedzīvo jau no agras bērnības. Svarīgākais būtu – nekad vakarā neatstāt atvērtu logu ar ieslēgtu gaismu! Ja tā ir gadījies, tad visbiežāk jāsagatavojas ellīgai cīņai ar veselu knišļu armādu! Tāpat, ja zini, ka dosies uz kādu ballīti brīvā dabā, tomēr vērts paņemt līdzi kādu apģērbu, kas nosedz lielāko daļu roku un kāju – lai uzvarētu šajā kaujā, sākumā nepieciešams padomāt par aizsardzību!

            Tagad varam runāt par populārākajām (un efektīvākajām) odu atbaidīšanas metodēm. Augšgalā noteikti jāierindo citronellas sveces – tās izdalīs visai patīkamu aromātu (kas, par brīnumu, odiem nemaz nešķiet tik jauks). Piedevām, šādas sveces noteikti noderēs jebkurā vasaras ballītē un radīs tajā īpašu atmosfēru. Ja apgaismojums nav nepieciešams, noteikti kabatā vai somā vari nēsāt līdzi kādu pretodu līdzekli. Jāsaka, ka šajā gadījumā vislabāk izvēlēties kādu smidzināmu, ne smērējamu produktu, jo to varēs uzsmidzināt arī uz apģērba – noklājot lielāku laukumu ar odiem nepatīkamo aromātu, daudz veiksmīgāk tiksi vaļā no kaitinošās knišļu sīkšanas (un, protams, kodumiem) ap galvu!

Populārākos pretodu līdzkļus meklē šeit: http://aptiekas.apotheka.lv/ko-darit-lai-nekostu-odi-knisli-dunduri-un-erces/

            Visbeidzot, iedomāsimies latvieša lielāko murgu. Jādodas mežā, un tieši pirms krūmainākās takas atklājas, ka pretodu līdzeklis jau nesen izpūtis pēdējo dvašu. Ko tagad!? Te talkā nāks vecās, labās dabiskās metodes. Pirmkārt, ja neplāno doties garās pastaigās, noteikti vari uzkurt ugunskuru un iemest tajā pāris skujkoku zaru – odiem nepatīk karstums un dūmi. Tāpat, ja vēlies aizsargāt kādu konkrētu punktu uz ādas, vari izmantot priežu vai egļu skujas – arī šis aromāts mazajiem kaitinošajiem latviešu asinssūcējiem nepavisam nav pa prātam! Visbeidzot, ja esi labs zālīšu pazinējs, vari uzmeklēt citronmelisu, kas atrodama lielākajā daļā dažādu pretodu līdzekļu – tai vajadzētu kļūt par ikviena latvieša slepeno ieroci cīņā ar knišļiem!

            Tagad, kad esi apguvis pamatkursu cīņā ar Latvijas knišļiem, atceries galveno – nepieciešama drosme! Nekādam knišļu daudzumam tevi nevajadzētu atturēt no vasaras piedzīvojumiem!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply