Kas ir RGJ produkcija?

rgj.lv dūmvadi, skursteņiRGJ ir ģimenes uzņēmums, kas jau 10 gadus nodarbojas ar dūmvadu ražotni. Pašlaik firmas sastāvā ir 14 speciālisti, kas modernā ražotnē rada nerūsējoša tērauda dūmvadus un pārdod tos ne tikai Latvijā, bet mērķē arī uz ārvalstu tirgiem. Pašlaik uzņēmumam aktīvi klienti ir no Vācijas, kas ir pazīstami kā prasīgi un prot novērtēt augstu kvalitāti. RGJ produkcija ir pieejama apskatei uzņēmuma interneta vietnē, kur var redzēt arī cenas, pilnu piedāvājumu, dūmvadu veidus un ieteikumus to kopšanai, lai tie kalpotu ilgu laiku un nesagādātu liekas galvassāpes. Pieejami ir dubultsienu izolētie nerūsējoša tērauda dūmvadi, viensienu nerūsējoša tērauda dūmvadi, melnā tērauda savienojuma caurules, kā arī dažādi aksesuāri, kas nodrošinās skursteņa labāku darbību.

Ieteikumi.

RGJ piedāvā arī dažādus ieteikumus kā labāk kopt un rūpēties par savu dūmvadu un apkures sistēmu kopumā. Apkures sistēma ne tikai nodrošina siltumu un komfortu mājokļos, bet ir arī regulāri jākopj un jāpārbauda, lai tā neradītu draudus apkārt esošajiem objektiem un mājai kopumā. Lai uzstādītu piemērotāko apkures sistēmu, nepieciešams izvērtēt esošā dūmvada stāvokli un vilkmi. Ja vilkme ir slikta, tas nozīmē, ka skursteni ir nepieciešams iztīrīt un pie reizes arī pārbaudīt tā stāvokli. Ja tiek konstatēts, ka skursteni nepieciešams tīrīt, tad vislabāk to uzticēt profesionālam skursteņslauķim.

Drošība.

Skursteņa un apkures sistēmas tīrīšana un kopšana ir ne tikai rūpēšanās par apkures sistēmas iekārtām un sastāvdaļām, bet arī mazina risku dūmvada iebrukšanai, mazina iespēju skurstenim aizdegties un nodarīt neatgriezeniskus bojājumus dzīvojamai ēkai kā tādai. Ja skursteni uzstādāt paša spēkiem, pirms tam iesakām iepazīties ar nepieciešamo informāciju korektai dūmvada montāžai. Nepareizi uzmontēts dūmvads var radīt aizdegšanās risku, dūmgāzu noplūdi un nefunkcionējošu apkures sistēmu. Ņemot vērā to, ka apkures sistēmas nomaiņa ir samērā dārgs, bet tajā pat laikā izdevīgs prieks, protams, ka vēlamies pārliecināties par to, ka viss strādā kā nākas un ziemā nebūs jādzīvo aukstās telpās, jo apkures sistēma sevi ir pievīlusi  vai ir nekvalitatīvi uzstādīta.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai
Leave a Reply