AlpicAir kondicionieri

AlpicAir gaisa kondicionieriKondicionieri no AlpicAir ir moderni un ergonimiski, kuri vienmēr atbildīs jaunāko tehnoloģiju tirgum, tādējādi nodrošinot jums klusāku darbību, retākus remontus, mazākas izmaksas par gaisa apmaiņu telpā. AlpicAir gaisa kondicionieru ērtības jau šobrīd Latvijā izmanto simtiem mājsaimniecību, biroju, kafejnīcu, aptieku, privāto bērnu dārzu un veikalu apmeklētāji un darbinieki. Alpicair produkciju izvēlas tieši tā iemesla dēļ, ka šie kondicionieri ir vienkārši pieejami katram, jo neskatoties uz samērā augsto kvalitāti, to cenas salīdzinājumā ar citiem gaisa kondicionieriem ir  zemas.

ALPICAIR gaisa kondicionieru priekšrocības:

  • Kondicionieru lietošana ir ļoti vienkārša un ērta;
  • Tas ir drošs gan pieaugušajiem, gan bērniem;
  • Gaisa kondicionieris ir ergonimisks un kompakts;
  • Garantijas laiks 5 gadi, kas ļaus izvairīties no papildus izmaksām par remontiem.

Visi Alpicair gaisa kondicionieri ir izgājuši sertifikācijas procesu un līdz ar to tiem tiek nodrošināts ES sertifikāts, kas papildus apliecinās jums par to kvalitāti, vides draudzīgumu un efektivitāti vēl pirms kondicioniera iegādes. Visos šajos kondicionieros par aukstuma nesēju tiek izmantots freons R410A, kas ir ekoloģiski draudzīgs ozona slānim un nespēj to noārdīt saskarsmē ar to.

Vēl viena no lielākajām priekšrocībām šī ražotāja gaisa kondicionieriem ir tā klusā darbība. Alpicair kondicionieri (iekšējam un ārējam blokam) ir vieni no klusākajiem savā klasē. Kas tad šiem kondicionieriem nodrošina tik klusu darbību?

  1. Gaisa kondicioniera kompresors;
  2. Kondicioniera ventilātora motors;
  3. Iekšējā bloka ventilātors;
  4. Korpusa dizains un skaņas izolācijas elementi;
  5. Cauruļu lodējumu vietas, jo speciālā tehnoloģija samazina līdz minimumam izciļņu rašanos, kas caurules iekšpusē rada pretestību gaisa vai šķidruma plūsmai, radot skaņu.

Viennozīmīgi var teikt, Alpicair ir gan gudru biznesa cilvēku, gan daudzbērnu ģimenes labākais pirkums. Lai pārliecinātos par ekonomiju, zemāk pievienojam Alpicair orientējošās cenas Latvijā.

Split tipa kondicionieri : no Ls 165

Griestu/sienas/gridas tipa kondicionieri : no Ls 520

Griestu kasetes tipa kondicionieri : no Ls 435

Bet ja jums ir svarīga ne tikai cena un efektivitāte, bet arī dizains, tad varat izvēlēties kādu no Alpicair dizaina tipa kondicionieriem, kuru cenas svārstās robežās no Ls 280-440, piem., ADI/ADO-35HPR1 ar dzesēšanas jaudu 3.5 kw un sildīšanas jaudu 3.8kw, kas paredzēt platībai līdz 40m2 (kas būs gana birojam vai 2 istabu dzīvoklim) maksā tikai Ls 305.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , , ,

Leave a Reply