Kaklarotas ikvienai dzīves situācijai

Eleganta kaklarota ir viens no svarīgākajiem garderobes elementiem, kas spēj lieliski akcentēt jebkuru tērpu. Senos laikos rotas bija unikālas, jo tika radītas vienā eksemplārā, tikmēr mūsdienās, ja gribas unikālu rotu, kādas nav nevienai citai, ideāla izvēle ir pašu darinātas rotaslietas. Pozitīvi, ka daudzas sievietes aizraujas ar rotu darināšanu, bet tās, kurām nav laika vai iedvesmas ko tādu veidot, var iegādāties jau gatavas pašdarinātas kaklarotas un citas rotaslietas no rotu meistariem.

kaklarotas

Ieteikumi, izvēloties sev piemērotu kaklarotu:

  • Liela auguma sievietēm piestāv apjomīgākas, masīvākas rotas, tikmēr mazāka auguma sievietēm – smalkākas.
  • Garākas krelles akcentē krūtis, īsākas pievērš uzmanību kakla līnijai un sejas ovālam.
  • Rotaslietu izvēli nosaka apavu kvalitāte, piem., ja izvēlies pērļu kaklarotu, pārliecinies, ka ir arī kvalitatīvi apavi.
  • Katrai sievietei noteikti nepieciešama pērļu rota kaklarota, kas ir rotu klasika.
  • Ikdienā vēlams nēsāt neuzkrītošas, gaumīgas krelles, ķēdītes ar vai bez kuloniņiem, tikmēr saviesīgiem pasākumiem var atļauties krāšņākas rotas, tikai jāatceras, ka tām jābūt pieskaņotām tērpam.
  • Jaunām meitenēm piestāvēs neuzkrītošas, nelielas rotas, tikmēr dāmām gados būs piemērotas krāšņākas rotaslietas.

Pearls4us.com – pašdarinātas rotaslietas no dabīgiem materiāliem

Ja meklē vietu, kur iegādāties kādu interesantu pašdarinātu kaklarotu vai jebkuru citu rotu sev vai kā dāvanu kādam citam, Pearls4us.com ir īstā vieta. Šeit vienuviet iespējams iegādāties pašdarinātas kaklarotas ar Swarovski kristāliem, dabīgajām upes pērlēm, koraļļiem, tirkīza, perlamutra, pūstā stikla, dabīgajiem akmeņiem, gliemežvākiem, Tibetas sudraba, Venēcijas stikla, kristāla, koka, spalvām, 925 proves sudraba, kapara un pusdārgakmeņiem un citiem dabīgiem materiāliem.

Tāpat, Pearls4us.com rotu meistare piedāvā arī simtiem citu rotaslietu: auskarus, rokassprādzes, gredzenus, piespraudes, kā arī dažādus aksesuārus. Pieejamās dažādo materiālu rotaslietas var ērti kombinēt atbilstoši savai gaumes un stila izjūtai vai arī pasūtīt rotaslietas pēc individuāla pasūtījuma, ar paša izvēlētiem materiāliem un rotas dizainu.

Viena no lielākajām priekšrocībām noteikti ir tā, ka Pearls4us.com rotas var pasūtīt internetā, ātri, ērti, pat neizejot no mājām. Sūtījumus piegādā ar Latvijas Pasta starpniecību un pasūtījumiem virs 20 latiem piegāde tiek veikta bez maksas. 

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply