Ietaupi naudu sekojot šiem 6 ieteikumiem!

ātrais kredītsNeatkarīgi no tā, kāds ir Tavs finansiālais stāvoklis, taupīt un pareizi tērēt naudu ir jāprot ikvienam. Ja Tu to vēl neesi apguvis, tad lūk, padomi, kas noderēs:

Pārdod lieko!

Ļoti bieži skapī, uz plauktiem, maisos un vēl citur stāv lietas, kas mums patiesībā nemaz nav nepieciešamas. Ja arī Tu mēdz iekrāt nevajadzīgo un sen aizmirsto, tad Tev jāiemācās no tā atbrīvoties. Starp citu, tas var palīdzēt arī uzlabot garastāvokli.

Vairs neizmantotās vari atdot, piemēram, kādam radiniekam vai draugam, ziedot labdarībai vai pārdot. To var darīt gan ar sludinājumu ievietošanu avīzē, gan dažādos portālos un sociālajos tīklos.

Aicini pie sevis, nevis dodies ārā

Nē, tas nenozīmē, ka Tev būtu jāsēž mājās katru nedēļas nogali! Tev vienkārši jāpadomā par veidiem, kā vari ietaupīt naudu. Piektdienas vakarā dodoties ar draugiem vai ģimeni kopā uz restorānu, ietaupīt nevarēsi, taču, ja visus pasauksi pie sevis, ietaupīsi ne tikai Tu, bet arī pārējie!

Veido pats savas dāvanas, nevis iepērcies veikalā

Ar rokām gatavotas dāvanas patiesībā tiek uzskatītas kā ļoti vērtīgas, jo tās nāk no sirds. Tas nekas, ja arī Tavs mērķis bijis ietaupīt savu naudu.

Vari pats uztaisīt sveces vai ziepes, maisiņus ar gardumiem, cepumus un vēl citu. Šīs dāvanas ir personiskas, tādēļ ikviens par tām priecāsies. Un neaizmirsti arī par ar roku rakstītu vēstuli!

Atceries par 30 dienām

Bieži vien ļaujamies mirkļa iegribām un rūpīgi neizvērtējam, vai pirkums mums ir patiešām nepieciešams. Tādēļ nākamās reizes, pirms ko uzreiz iegādāties, pirkumu veic tikai pēc 30 dienām, kad būsi rūpīgi apsvēris tā nepieciešamību.

Pirms doties iepirkties, izveido iepirkumu sarakstu

Viens no labākajiem veidiem, kā ietaupīt naudu, ir pirkt tikai to, kas nepieciešams, nevis ļauties impulsīviem pirkumiem, jo tieši tie ir tie, kas rada robu budžetā, kā nekā teju viss maksā naudu.

Tādēļ ievēro – pirms iepirkšanās vienmēr izveido sarakstu ar nepieciešamajām lietām, produktiem, un pieturies pie tā!

Aizdevumam piesakies tikai tad, ja tas patiesi nepieciešams

Dažkārt, lai iegādātos kādu lietu, visu naudas summu nepieciešams maksāt uzreiz. Un šādās situācijās noderīgs var būt arī ātrais kredīts no https://www.ferratum.lv/lv/atrie-krediti, taču tam būtu jāpiesakā tikai situācijās, kad pirkums ir patiešām nepieciešams, piemēram, jauna sadzīves tehnika, kura ir neaizstājama. Nedrīkst aizmirst, ka aizdevumu atmaksājot būs jāmaksā arī procenti, tādēļ, ja vēlies ietaupīt, tad šie procenti noteikti nepalīdzēs.

 

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : ,

Leave a Reply