Good Stay Hotels piedāvājums Jūrmalā

Viesnīcu tīkls Good Stay Hotels apvienu vairākas trīs un četru zvaigžņu viesnīcas visā Latvijā – Rīgā, Siguldā, Daugavpilī un Jūrmalā. Apvienošanās mērķis ir piedāvāt naktsmītnes un citus pakalpojumus cilvēkiem, kas vēlas teicamu kvalitāti un apkalpošanas servisu, bet tajā pašā laika nevēlas lieki pārmaksāt par pakalpojumu, kurā iekļauts nevajadzīgs šiks. Ikvienā Good Stay grupas viesnīcā neatkarīgi no tās zvaigžņu skaita klients un viņa viesi būs patīkami pārsteigti par teicamu apkalpošanas kvalitāti un individuālu pieeju katram klientam. Viesnīcu tīkls savā ziņā ir kvalitātes garantijas zīme, kas ļauj klientam būt drošam, ka izvēlas attiecīgās pakalpojumu grupas vislabāko piedāvājumu.

Good Stay Hotels Jūrmalā

Jūrmala ir viena no mūsu iecienītākajām atpūtas un kūrorta pilsētām, kur gribam atpūsties paši un aizvest arī savus viesus. Jūrmala ir īpaša ar savdabīgo apbūvi, sakopto un labiekārtoto jūras piekrasti un īpaši atpūtniekiem pielāgoto infrastruktūru un uzņēmēju piedāvājumu. Vasarās Jūrmala ir tik iecienīta, ka visas viesnīcas un atpūtas mājas ir pārpildītas, jo šeit regulāri notiek dāžādi festivāli, koncerti un ielu svētki. Atvaļinājumu šeit noteikti var pavadīt gana piesātināti, bet tajā pašā laikā arī netraucēti baudīt vienulību un relaksāciju. Jūrmalā darbojas divas Good Stay Hotel tīkla viesnīcas – Eiropa un Eiropa Deluxe. Abas ir izvietotas pašā Jurmalas vidū, kur tuvumā ir viss atpūtniekiem interesējošais. Viesnīcā Eiropa tiek piedāvāti trīs korpusi. Galvenajā ēkā izvietoti biznesa klases numuri, viesnīcas administrācija, restorāni, semināru telpas Jūrmalā un SPA atpūtas komplekss. Ekonomiskais korpuss lieliski piemērots tūristu grupu izmitinašanai. Lukss korpusā ir izvietoti biznesa lukususa numuri un Super lukss apartamenti. Eiropa Deluxe viesnīca ir viesnīcas Eiropa ceturtais korpuss, kas ir paredzētts viesiem ar īpašām prasībām. Tajā ir septiņi reprezentatīvi un pilnībā labiekārtoti apartamenti. Katrs numuriņš ir izveidots ar savādāku noskaņu un nosaukts kādas skaistas pasaules galvaspilsētas vārdā. Šajos numuriņos ir gaisa kondicionieris, Wi-fi pieslēgums, seifs un minibārs. Katru mēnesi abās viesnīcās tiek izsludināti dažādi speciālie atpūtas piedāvājumi. Ir īpašs brīvdienu piedāvājums sievietēm, kuras vēlas atpūsties no ikdienas steigas, darbiem, ģimenes un divas dienas pavadīt labā kompānijā un palutināt prātu un ķermeni. Viesnīcai ir arī piedāvājums patīkamai atpūtai ar visu ģimeni. Ja brīvdienas tiek plānotas savlaicīgi, iespējams izbaudīt lielisku servisu un īpašu gaisotni par ļoti izdevīgu cenu. Plašajā un daudzveidīgajā Good Stay Hotel Jūrmalas piedāvājumā savām vajadzībam un finansiālajām iespējām atbilstošu apmešanās vietu izdosies atrast katram Jūrmalas viesim.

Semināru telpas Jūrmalā

Jūrmala ir lieliski piemērota arī dažādu korporatīvo pasākumu rīkošanai un biznesa tikšanos organizēšanai ārzemju viesiem. Ciemiņiem būs iespēja pie reizes apskatīt vienu no skaistākajām Latvijas kūrortpilsētam, bet tajā pašā laika būt īsa brauciena attālumā no galvaspilsētas. Šeit pasākuma norisi netraucēs galvaspilsētas kņada un mužīgā steiga. Semināru telpas Jūrmalā par lieliskām cenām pieejamas arī Good Stay tīkla viesnīcā Eiropa. Tajā ir izveidoti izdevīgi piedāvājumi vienas un divu dienu semināra rīkošanai. Draudzīgajā cenā ietilpst pilnībā aprīkota 43 kvadratmetrus liela zāle, pusdienas, kafijas pauzes un vajadzības gadījumā arī naktsmājas. Viesnīcā var rīkot visdažādākās tematikas seminārus un konferences – biznesa seminārus, darbinieku apmācību, starptautisku speciālistu lekcijas, domu biedru gupu sanākšanas un preses konferences. Darbinieku mērķis ir likt jebkuram viesim justies maksimāli komfortabli un netraucēti. Laicīgi piesakot pasākuma norises laiku un dalībnieku skaitu, ar viesnīcas administrāciju varēsiet vienoties par visu jūsu īpašo vēlmju un aprīkojuma nodrošinājumu un labāko izcenojumu. Profesionāli noorganizēts un novadīts seminārs vai cits korporatīvais pasākums vairos uzņēmuma autoritāti un novērtējumu biznesa partneru un arī konkurentu acīs. Tāpēc ir vērts pasākuma rīkošanai izmantot pierdzējušus pakalojumu sniedzējus, kādas ir arī Good Stay viesnīcas Jūrmalā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : ,

Leave a Reply