Elegantas rotaslietas draudzenei

Tava draudzene mīl diskrētu šarmu vai, gluži pretēji, ir ekstravagances iemiesojums, abos gadījumos skaistas rotaslietas tu atradīsi interneta veikalā pearls4us.com. Rotas vienā eksemplārā būs pavisam personīga dāvana!

Māksliniece Ailī rotas rada no izmeklētiem dabīgiem materiāliem. Interneta veikalā atradīsi rotaslietas dažādās krāsās, kā punkts uz I pie izvēlētā tērpa. Cenu robežas rotām svārstās atkarībā no izvēlētā materiāla, sākot no Ls 3 par kaķacs bumbiņu auskariem vai Ls 2 par pūstā stikla auskariņiem, līdz pat Ls 35 un vairāk par pērļu kaklarotām. Izvēlies dažādas formas – bumbiņas, lāsītes, pusmēnesīšus vai ogu ķekariņus. Apskati interneta veikala sadaļu: īpaši piedāvājumi, kur atradīsi preces akciju cenās. Bet varbūt rotaslietas vietā draudzeni labprāt interesēs retro grāmatzīme? Klubu dīva noteikti priecāsies par Swarovski kristālu auskariem! Ja tomēr ir grūti izvēlēties un izlemt, un tā vien prasās pēc konsultācijas, tad ar mākslinieci var sazināties, rakstot [email protected] vai zvanot 29212550. Izvēloties rotaslietas, jāņem vērā, ka ir cilvēki, kuriem pret kādu konkrētu metālu vai cita veida materiālu ir alerģija. Māksliniece labprāt palīdzēs, izvēlētajai rotai pielāgojot atbilstošus materiālus.

Melno pērļu rotaslietas

Ja viss ir skaidrs bez konsultācijas. Izvēlies rotaslietas, spied ‘’ielikt grozā’’, vari turpināt iepirkšanos vai uzreiz aizpildīt rezervācijas anketu. Izvēlētās rotas tiek rezervētas, kamēr tiek saņemta samaksa. Par rotām var norēķināties, veicot pārskaitījumu uz rēķinā norādīto kontu vai izmantojot savu internetbanku. Maksimālais rezervācijas laiks ir piecas dienas. Ja pa ceļam ir Āgenskalns, iepriekš sakontaktējoties ar mākslinieci, rotas var saņemt personīgi. Interneta veikala pearls4us.com pasūtījumi tiek nosūtīti caur Latvijas Pastu, un tos var saņemt vienas darba dienas laikā. Ja pirkuma cena nepārsniegs Ls 20, tad par sūtījumu būs jāmaksā Ls 3, ja pirkuma cena būs vairāk par Ls 20, tad sūtījums nemaksās neko. Ņemot vērā, ka gaumes ne vienmēr var saskanēt, 14 dienu laikā nopirktās rotas var atgriezt vai samainīt. Iepriecini draudzeni un palutini arī pati sevi! Skaistuma nekad nav par daudz!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply