Dāvanu karte aktīvam vīrietim

 

Ko uzdāvināt vīrietim, kurš pieradis pie aktīva dzīvesveida, brīvo laiku pavada ārpus māja un aizraujas ar aktīviem un pat ekstrēmiem sporta veidiem? Labākā dāvana vīrietim, kuram ir šāds dzīvesveids, būs dāvanu karte kādam sporta inventāram, piedzīvojumu spēlei, ekstrēmai atpūtai uz ūdens vai gaisā.

paint ball Izvēles iespēju būs gana daudz, ja ieskatīsieties interneta vietnē FromMe.lv. Tas ir dāvanu serviss internetā, kas apvienojis 900 dažādas dāvanu kartes vienuviet. Un vairāki simti no tām būs piemēroti aktīvam un dzīvespriecīgam vīrietim.

Atliek tikai atrast piemērotāko dāvanu karti un iegādāties to dažu minūšu laikā. Un, lai to izdarītu, nav jādodas ne uz veikalu, ne biroju, ne tirdzniecības centru. Viss paveicams interneta vietnē FromMe.lv.

 

 

Dažas labas idejas dāvanu kartēm

Laba dāvana vīrietim būs tāda, kas saskan ar viņa dzīves filozofiju un hobijiem. Ja tās ir sporta aktivitātes un aktīvā atpūta, tūrisms un dažādi piedzīvojumi dabā, tad šajā kategorijā arī jāmeklē piemērota dāvanu karte.

Dalīsimies ar dažām labām idejām, ko FromMe.lv lietotāji bieži izvēlās, kā piemērotu risinājumu vīriešu apsveikšanai jubilējās, svētkos un nozīmīgās dienās.

  • Andrejsalas Peintbola parks dāvanu karte. Tas būs lielisks piedzīvojums kopā ar draugiem. Iespēja izkustināt savu sacensību garu, izmēģināt kaut ko jaunu, ja vēl nav nācies spēlēt peintbolu. Bieži vien šo paklapojumu izvēlas uzņēmēji saviem darbiniekiem kā komanda stiprināšanas spēli, iespēju domāt startēģiski un pie reizes arī kārtīgi izkustēties.
  • Lidojums ar deltaplānu no lidlauka. Kādam varbūt lidošana ir nepiepildīts mūža sapnis. To var pavisam viegli īstenot, ja uzdāvinat šim cilvēkam lidojumu ar deltaplānu. Tā ir arī iespēja baudīt zemes skaistumu no putna lidojuma. Lidojums ir drošs, jo to vada profesionālis. Ja jubilāram nav bail no augstuma un viņš labprat izjūt adrenalīnu, tad lidojums ar deltaplānu būs īstā dāvana.
  • Sportland – sporta un ikdienas apģērbu dāvanu karte. Tā noderēs ikvienam aktīvam cilvēkam. Vienalga ar kādu sporta veidu vai aktivitātēm viņš nodarbojas. Labs sporta tērpa, apavi un brīvā laika apģērbs noder jebkuram cilvēkam. Tāpēc šī dāvanu karte būs universāla un piemērota ikvienam aktīvam vīrietim. Dāvanu karti var izmantot visos Sportland veikalos.
  • Ķīpsalas peldbaseina dāvanu karte. Peldēšana ir aktivitāte, kas ļoti labvēlīgi ietekmē visu organismu. Ķīpsalas peldbaseinā ir arī trenežieru zāle. Šāda aktivitāte būs noderīga gada tumšajā un vēsajā sezonā, kad mums trūkst āra aktivitāšu un pašu pludmales ir aizsalušas vai pārāk aukstas. Ķīpsalas sporta kompleksā var aktīvi izkustēties, atpūsties saunā, iedzert siltu tēju un relaksēties.

Kā izmantot FromMe.lv?

Dāvanu servisu FromMe.lv var ērti izmantot ikviens, kuram ir ierīce ar interneta pieslēgumu un iespēja norēķināties ar bankas karti. Dāvanu servisa lietošana ir vienkārša, jo tajā dāvanu kartes jau sadalītas dažādās kategrorijās.

Atliek tikai izmantot īsto atlases filtru, lai izvēlei tiktu piedāvāti paši atbilstošākie dāvanu karšu varianti. Pieminētie dāvanu karšu varianti ir tikai daži no vairākiem simtiem noderīgu dāvanu karšu, kas būs piemērotas ikvienam aktīvam un sportiskam vīrietim.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply