Augsts finanšu slogs: Kā atrast izeju?

ātrais kredīts internetāBieži vien, lai gan cītīgi un smagi strādājam, atpūšamies maz un šķietami divas trešdaļas sava laika pavadām darbā, naudas vienalga visam nepietiek. Rēķinu ir par daudz un tie ir pārāk lieli, izdevumi tikai pieaug, bet ienākumi nemainās, ikdienas precēm un vajadzībām atliek arvien mazāk līdzekļu un galu galā satraukums par to, kā “savilkt kopā galus” mēneša beigās ir nopietns.

Kā rast izeju no augsta finanšu sloga? Kā mazināt izdevumus, vienlaikus neatsakoties no visa nepieciešamā komfortablai dzīvei? Lūk, daži iemesli augstam finanšu slogam un tā risināšanai.

  • Ātrais kredīts internetā. Šī var būt gan izeja, gan arī pati problēma. Ja radušās īslaicīgas finansiālās problēmas, esam pārliecināti par saviem ienākumiem, iespējām un iemesls, kādēļ nepieciešams ātrais kredīts internetā ir būtisks – šis var būt labs risinājums īslaicīgai problēmai. Taču, ja ātros kredītus ņemt ir ierasta lieta, bet ar savlaicīgu atmaksāšanu tik labi neveicas (jo rodas vēl papildus izdevumi, kuri nebija plānoti), ātrais kredīts internetā (vai vairāki) var radīt nopietnu finanšu slogu, no kura izeju atrast nenākas tik vienkārši.
  • Cik rūpīgi sekojam saviem izdevumiem, pirkumiem, apspiežam mirkļa iegribu iepirkšanos? Ja arī šķiet, ka esam rūpīgi attiecībā pret to, kā tērējam naudu – parēķinām. Vienu mēnesi sarēķinot visus izdevumus, krājot čekus un sekojot līdzi savām darbībām ar bankas karti, iespējams, nāksies secināt, ka zaudējumus sev radām paši. No tā arī rodas sajūta, ka finanšu slogs ir augts un nekam naudas nepietiek. Varbūt vienkārši jāierobežo sevi, neiegādājoties lietas, kas nav akūti nepieciešamas, netērējot naudu gadījumos, kad to var nedarīt un izturoties pret savām finansēm rūpīgāk, ne vieglprātīgi? Vai tu katru rītu pērc kafiju pa ceļam uz darbu, lai gan darbā ir kafijas automāts? Vai ieejot saimniecības preču veikalā pērc veselu kaudzi jaunu lietu, kas mājās “nolietojušās, vajadzīgas jaunas, jāuzlabo” un to dari bieži? Vai nevari paiet garām izpārdošanai, lai gan skapis mājās jau pārbāzts? Ja atbildi uz šiem jautājumiem ar jā – tu tērē neapdomīgi!
        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply