Apdrukātas līmlentes – modernas tehnoloģijas un augstākā kvalitāte

 

Ja jums ir nepieciešamas apdrukātas līmlentes, tad noteikti ieskatieties www.limlentas.lv, jo diez vai kaut kur citur atradīsiet tik labu cenas un kvalitātes attiecību. Limlentas.lv ir mūsdienīgs ražošanas uzņēmums, kas nodrošina Latvijas uzņēmējus ar augstākās kvalitātes līmlentēm.

Apdrukātas līmlentesViens no produkcijas veidiem ir apdrukātas līmlentes. Tām ir divi veidi – ar standarta apdruku un individuālo apdruku. Visus apdrukas darbus limlentas.lv veic ar modernām iekārtām, kādas izmanto arī vadošie uzņēmumi citās valstīs.

Apdrukas kvalitāte ir tiešām izcila. Apdruka ir noturīga, koša. Var īstenot arī sarežģītus un smalkus apdrukas veidus, nebaidoties par kvalitātes zaudēšanu.

Standarta apdruka

Līmlente ar standarta apdruku ir pielāgota dažādiem preču transportēšanas un arī tirdzniecības risinājumiem. Var izvēlēties līmlentes, kas ziņo par iepakojuma saturu, tā bīstamību vai trauslumu. Tāpat var norādīt iepakojuma izcelsmi un citu aktuālu informāciju, kas ir nozīmīga preču aprites procesā.

Pielietojumu un risinājumu var būt daudz. Limlentas.lv ir sagatavojusi biežāk izmantojamos standarta apdrukas veidus, ko klients var pasūtīt sev vēlamajā izmērā un daudzumā.

Īpaši svarīga šāda apdruka ir precēm, kas dodas ārpus valsts, jo tur ir cita valoda, tāpēc ražotāji jau izmanto līmlentes ar apdruku angļu vai citā valodā, kas dominē reģionā, uz kuru sūta preces.

Personalizēta apdruka

Personalizēta apdruka piedāvā uzņēmējiem īstenot jebkādas dizaina idejas un mārketinga risinājumus. Limlentas.lv klienta sagatavoto apdrukas ideju pārvērtīs realitātē un izgatavos vajadzīgajā apjomā.

Visbiežāk uzņēmēji izvēlas līmlentes apdrukāt ar uzņēmuma logo, kādu svarīgu simbolu, nosaukumu, saukli. Līmlente ir virsma, kas noder kā reklāmas laukums. To redz daudz cilvēku preču aprites procesā.

Elegants un individuāls sūtījuma iepakojums ir svarīgs arī tad, ja gatavojat un piegādājat saviem klientiem sūtījumus individuāli. Tas būtiski ir interneta veikaliem, pašnodarbinātajiem un citiem, kuriem jārūpējas gan par zīmola, gan uzņēmuma atpazīstamību.

Apdrukai var izmantot plašu krāsu gammu. Tehniskās iespējas ļauj izveidot sarežģītus un smalkus elementus, kas saglabās spilgtumu un būs saprotami. Tādi visbiežāk ir ģērboņiem.

Limlentas.lv produkcijas kvalitāte piesaistījusi plašu klientu loku.Tie kļuvuši par pastāvīgiem pasūtītājiem, jo labāku alternatīvu kvalitātei un izdevīgām cenām nav atraduši. Limlentas.lv saviem klientiem vienmēr pasūtījumus piegādā bez papildus samaksas un norunātajā laikā.

Katram pasūtījumam tiek veltīta nedalīta uzmanība un kontrolēta apdrukas kvalitāte, lai klients rezultātā saņemtu tikai pašu labāko.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply