4 bagātnieku domāšanas veida īpatnības

aizdevums internetā Vai Tu dzīvo no algas līdz algai? Vai aizdevums internetā ir Tava iespēja apmaksāt negaidītus tēriņus, jo neproti plānot savu budžetu? Vai Tu sapņo par miljoniem un domā, ka tos saņemt var tikai izredzētie? Bagātie cilvēki nekļūst bagāti tāpat vien. Viņiem piemīt īpašību kopums, kas viņus tādus padara. Kā domā pārtikušie un ko no tā vajadzētu mācīties arī Tev?

Viņi domā par sevi vispirms

Bagātie cilvēki bieži vien ziedo naudu dažādiem labdarības projektiem, taču sākumā viņi parūpējas par to, lai būtu nauda sev pašam. Viņi nekļuva bagāti tādēļ, ka vienmēr palīdzēja citiem. Daži to uzskata par savtīgumu, taču tas ir veids, kā saglabāt to, kas Tev jau pieder.

Viņi nepārtraukti domā par nākotni

Pārtikušie cilvēki zina, ka, ja viņi vēlas dzīvot arī pēc gada tā, kā šobrīd, nezaudējot neko, ir jādomā ilgtermiņā. Globalizācija, finanšu krīze un dažādas problēmas ir iespējamie draudi arī bagātajiem, tādēļ tam visam ir jāsagatavojas jau laicīgi.

Viņi rīkojas

Vai arī Tu bieži vien sapņo par nākotni, apzinies, ko Tev vajadzētu darīt, lai piepildītu kādu mērķi, taču to tā pat īsti neiesāc? Patiesībā lielākā kļūda, ko pieļaujam, mēģinot piepildīt savu sapni, ir nedarīt neko, tādā veidā lieki neriskējot. Taču ne velti saka, ka tie, kuri neriskē, arī neuzvar.

Ja Tu vēlies piepildīt savus mērķus, Tev ir jārīkojas, nevis jāgaida, kad viss notiks pats no sevis!

Viņi ir kaislīgi

Kaislīgs ir “tāds, kuram raksturīgi dziļi un aizrautīgi, arī nesavtīgi emocionāli, jūtu pārdzīvojumi” (avots: vardnica.lv). Kaislības katram cilvēkam var būt dažādas, taču bagātiem cilvēkiem ir nepieciešamā nauda un laiks, lai tās piepildītu. Ja viņiem nepatīk kaut ko darīt, tad viņi tā vietā dara ko citu, vai atrod kādu, kurš to izdarīs viņu vietā.

Taču jebkurā gadījumā kaislība ir nepieciešama ikvienam, kurš vēlas savā dzīvē panākt vairāk. Tā ir kā motivācija, kas rada vēlmi iet un darīt, kustēties uz priekšu. Un tiem, kuriem ir šī vēlme darīt, arī panākumi neizpaliek.

Viņi ir ļoti ambiciozi

Lai sasniegtu vēlamo, cilvēkam arī ir jābūt ambiciozam, kā nekā, vai tad kāds var samierināties ar “gandrīz izcilu”, nevis izcilu rezultātu? Bagātie cilvēki nekad nav apmierināti ar savu bagātību, jo viņi vēlas panākt vēl vairāk.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : ,

Leave a Reply